Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van Nagy Ferónak, hogy...

Igaza van Nagy Ferónak, hogy ő egy "Fidesz-csicska"? Azt jelenti itt a csicska, hogy úgy "ugrál", ahogy Orbán Viktor "muzsikál" neki?

Figyelt kérdés
[link]

2023. márc. 26. 01:02
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
77%

#29. Csak megerősíted, amit fentebb írtam. Nem, amiről én beszélek, pont nem az a fantazmagória, erről már születtek kutatások is...mellesleg ha csak józanul belegondolsz sem nehéz elképzelni, hogy vajon a fizikusok közt lehet több fideszes vagy a szociológusok/genderszakoson végzettek között. Amit leírsz, az pedig a saját visszhangkamrád...az ellenzék rendre abba a hibába esik hosszú évek óta, hogy csak ellenzékieket vél felfedezni maga körül. Ezekből lesznek a "kétharmados ellenzéki többséggel zavarjuk el a kormányt", az "óráid vannak hátra, Viktor" és egyéb elborult víziók, aztán meg a csúfos bukta újra, meg újra. Pedig sokkal közelebb állnál az igazsághoz, ha inkább abból indulnál ki, hogy bármelyik közegben, ahol mozogsz, adsz látatlanban is egy legalább 40%-os vélt támogatottságot a Fidesznek (igen, még Budapesten is). Igen, még a munkahelyeden is. Igen, még egy Bödőcs-fellépésen is. Aki olyat ír, hogy meg van győződve arról, hogy nincs fideszes munkatársa, az sajnos köszönőviszonyban sincs a valósággal, semmit nem ért a körülötte zajló világból. Te sajnos ebbe a kategóriába tartozol, bármilyen jól is látod el mérnöki teendőidet (a kettő nem áll összefüggésben).


Nézd meg a gyakorit is! A hozzászólásokból és a zöld pipákból már-már az következik, hogy mindent elsöprő DK-s többség van, nyilván itt is azért tapasztalható ez, mert itt, az internet pöcegödrében gyülekezik ám az igazi értelmiség...meg Angyalföldön b+. bohóc.jpg

2023. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
0%
#30. Jaj, hagyjál már ezzel a szánalmas vergődéseddel, a lőtéri kutyát nem érdekli tízezredszerre ugyanaz a ballib sirám. A te kedvenceid még sokkal elvtelenebbül próbáltak hatalomra kerülni, mint a Fidesz, épp ez is volt a bukásuk egyik legfőbb oka...ezt a szavazók is megérzik, hiába sírod tele a netet azzal, hogy a Fidesz csak azért győzte le őket, mert az ellenzéki erkölcs nem engedi meg a tisztességtelen játszmát. :DDDDDDD Még nem voltak ám olyan régen ezek az események, még aktívan emlékszik rájuk mindenki...javaslom, még várjatok csendben egy pár évet, mielőtt elkezditek építgetni az alternatív múltat. :D
2023. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
94%
Van statiszika arról,hogy a csak 8 általánost végzettek 80%-a,a főiskolát végzettek csak 20%-a szavazott a fideszre.
2023. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%

#31 amit te csinálsz azt úgy hívják, hogy vágyvezérelt gondolkozás. Nem akarod, hogy igaz legyen amit írok, úgyhogy elhiteted magaddal, hogy én nem értem a világot.


Majd ha lesz egy kicsivel több tapasztalatod neked is értelmiségi körökben, akkor majd meglátod, hogy miről beszélek. Addig azért ezeket a kutatásOKAT linkeld be kérlek. :)

2023. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

31. Fel sem tudja a fideszes fogni hogy létezhet ember - politikus, aki nem képes megtenni mindent a hatalom megtartásáért erkölcstől függetlenül. Ez nagyon szomorú számomra egy magát keresztényinek valló párt rajongójától.

Amikor ezt felemlítem, akkor csak szarkasztikus kacajjal nevet ilyen szerinte 'hülyeségen', és habzó szájjal mantrázza: de a másik oldal is, de a másik oldal is...

2023. márc. 26. 13:18
 36/41 anonim ***** válasza:
33%

#33. Nem ilyen arányokkal, a diplomásoknak sem csak 20%-a fideszes.


#34. Ez nem érv, ezt én is pont ugyanúgy írhatnám rád vonatkoztatva. Nem szeretnék helyetted guglizni, állítólag műszaki területen dolgozol, így ennek tán magadtól is mennie kellene, de egy kis mankóval azért természetesen szolgálhatok, hogy valamerre el tudj indulni:

[link]


Hasonló kulcsszavakra keress rá, a tendencia világszintű...persze magyarázhatom ám annak, aki szerint a műszaki területen dolgoznak ám tömegével az Orbánnal egyet nem értő libtardok.


"Majd ha lesz egy kicsivel több tapasztalatod neked is értelmiségi körökben, akkor majd meglátod"


Szánalmas bohóckodás még akkor is a visszhangkamrádra mutogatni igazolásként, amikor már rámutattam, mennyire gyenge próbálkozás...dehát hamar elfogytak az érvek, értem én, maradt a képzelt tekintélyelv. :)

2023. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%
#35. Brühühühü, kinevették az "erkölcsös" ellenzéket. :DD
2023. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
95%

#36 :DD úgy tudtam, hogy külföldi példát fogsz belinkelni. Kedves válaszolótársam, ennek itt pontosan nulla relevanciája van, mert nem az a kérdés, hogy minden értelmiségi baloldali-e, mi most a fideszről beszélünk. A fidesz se nem baloldali, se nem jobboldali, hanem egy autoriter populista párt, ami a tanulatlan, szegény, nyelveket nem beszélő réteg szavazatain marad a felszínen. És erről tényleg van is magyarországi kutatás:


[link]


A 13. oldali táblázatot érdemes megnézni. Tudom, hogy nehéz megemészteni, hogy bedőltél a populista propagandának, de érdemes próbálkozni vele. Szóval továbbra is csak javasolni tudom, hogy zárd be a 4chan-t, és találkozz néha személyesen is emberekkel az életben. :)

2023. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
24es Az hogy egyet értessz a nyolcas válaszolóval aki nem tagadta az én válaszomat, csak más oldalról közelítette meg hogy a magadfajta miért gondolhatja hogy a 20. században a kommunizmus létrejött az csak azt jelzi, hogy az állításomhoz hasonlóan tudatlan és tájékozatlan vagy. Egyébként írd be nyugodtan hogy országok ahol valódi kommunizmus volt akár angolul mindenhol azt fogod találni hogy a kommunizmus mint politikai berendezkedés soha sehol nem valósult meg, és a 8as válaszoló is kifejtette hogy nem is fog mivel egy utópia. Ha te egy utópiát ami csak papíron létezik egy 20 századi politikai rendszernek fogod tartani az a te saját szegénységi bizonyítványod, tudod hol van még kommunista utópia ? A Star Trekben gondolom akkor a gondolatmeneted alapján azt is nyugodtan higyjük el, hogy létezik hiszen papíron elviekben egy sci-fi sorozatban működik :). A személyeskedésedhez annyit, hogy míg én érvekkel alátámasztva leírtam hogy miért gondolod rosszul amit leírtál, addig te csak annyit tudtál írni hogy egyet értessz a nyolcassal aki mint írtam még csak nem is engem cáfolt meg, csak neked adott lehetőséget, hogy mint tudatlan ember miért is gondolhatod azt hogy a kommunizmus az kommunizmus volt mikor valójában nem is, illetve egy személyeskedő lenéző stílusban leírtad hogy én mekkorra hülyeséget írtam, persze cáfolat nélkül. Szóval ja ennyit sikerült ideböfögnöd, innentől kb annyira veszlek komolyan mint az agyhalott laposföld hívőket :).
2023. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
2023. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!