Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert nem irja meg az origo,...

Miert nem irja meg az origo, a mandiner, a vadhajtasok, meg a tobbi kormanykozeli lap, hogy mely epuletek, ingatlanok, teruletek, volt laktanyak, iskolaepuletek stb. lett atjatszva mar az egyhaz kezere?

Figyelt kérdés
Ezek fontos hirek lennenek, megsem talalok ezekrol egy cikket sem.

2023. márc. 28. 21:17
 1/5 A kérdező kommentje:
@1 talan mert ezek az epuletek, teruletek KOZtulajdonban vannak (voltak)?
2023. márc. 28. 21:27
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertelmes valaszokat szeretnek, nem acsargast (@1, @3, @4). Koszonom.
2023. márc. 28. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
#4 Márpedig én maradok, ha tetszik, ha nem. XD
2023. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

#5 "Ertelmes valaszokat szeretnek, nem acsargast "

Ehhez értelmes kérdés is kellene ám!

Megkérdezel valamit ami nagyon régen történt.

Vannak róla írások, cikkek, egyebek miért nem keresel rá?

Tényleg azt várod, hogy neked eszedbe jut valami és arról pont abban az időben írjanak is a médiában, mindegy milyen régen történt?

Amúgy mi az hogy " lett atjatszva mar az egyhaz kezere"?

Az egyház vagyonát a kommunisták elvették. Ezen elrabolt vagyon egy töredéke lett kompenzálva a rendszerváltás után, a Vatikánnal és az egyházakkal kötött megállapodások alapján. Ez nem átjátszás hanem kompenzáció a korábbi kifosztásuk miatt.

2023. márc. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Megkérdezel valamit ami nagyon régen történt."

Es azert nem talalod ertelmesnek a kerdest, mert mar regen tortent?

Mellesleg, mi a regen? Tegnap? A mult heten? Ebben a honapban? Bizony, az egyhaz folyamatosan kapja az ingatlanokat a fidesztol.


"Vannak róla írások, cikkek, egyebek miért nem keresel rá?"

Megtettem, es a kormanymediaban nem talaltam rola semmit. Epp ezert irtam ki a kerdest.


"Tényleg azt várod, hogy neked eszedbe jut valami és arról pont abban az időben írjanak is a médiában, mindegy milyen régen történt?"

Barmikor irhattak volna rola, megsem tettek. Legalabbis nem talaltam rola infot.


"Amúgy mi az hogy " lett atjatszva mar az egyhaz kezere"?


Az egyház vagyonát a kommunisták elvették. Ezen elrabolt vagyon egy töredéke lett kompenzálva a rendszerváltás után, a Vatikánnal és az egyházakkal kötött megállapodások alapján. Ez nem átjátszás hanem kompenzáció a korábbi kifosztásuk miatt."

Tehat akkor megiscsak van rola tudomasod neked is, hogy kapnak egy nagy csomo ingatlant meg kozepuleteket :) Na pont az ezekrol valo cikkezest hianyolom a kormanymediabol. Miert nem irnak rola, van errol is informaciod?

2023. márc. 28. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!