Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért nem tudják...

A balosok miért nem tudják feldolgozni, hogy a társadalomban van igény a homofóbiára?

Figyelt kérdés
Itt a fórumon is örökké lepontozzák azokat, akik kritizálni merik az LMBTQ-t és kollektíven ostobának minősítenek mindenkit. Azért valljuk be, hogy a legtöbb ember viszolyog az ilyesmitől, főleg az idősebbek még nem olyan közegben szocializálódtak, ahol ez lett volna a divat. Minél jobban tiltanak valamit, annál inkább lesz rá ellenreakció is. Teljesen normális, hogy ez az ellenérzés létezik és bizony testet is ölt.

2023. márc. 28. 23:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/222 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként konkrétan milyen meleglobbiról van szó? Mert én a melegellenes, őrjöngő hozzászólásokon kívül sehol nem találkozom vele. Lehetséges volna, hogy ti vagytok az az ominózus meleglobbi :D?
2023. márc. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/222 anonim ***** válasza:
10%

42


Ez visszafelé is igaz: csak az a modern aki minden hülyeséget támogat.

2023. márc. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/222 anonim ***** válasza:
89%
#41: Én az vagyok, akinek egy csöpp esze van, az tudja, hogy azért nem tartozunk még az orosz érdekszférába, mert EU és NATO tagok vagyunk. Végtelenül ostobának kell lenni, vagy teljesen elfelejteni a történelmet ahhoz, hogy bárki oda akarjon tartozni. Nekem sem minden szimpatikus amit az EU csinál, de mi nem vagyunk Svájc, soha nem is leszünk. Senkik vagyunk kevesebb mint százezer négyzetkilométernyi területtel, kb. kilencmillióna, pénz nélkül, haderő nélkül. Nem mi fogjuk megmondani, hogy merre megyünk.
2023. márc. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/222 anonim ***** válasza:
77%
@42 Van ennél a kérdésnél egy csomó mittomén ellenzéki/libsi/balos válaszom, de ne beszéljünk már hülyeségeket. Magyarország megkérdőjelezhetetlenül legnépszerűbb pártja a Fidesz. Arról lehet vitatkozni, hogy ez megfelelő okokból van-e így, illetve, hogy a képviseleti demokrácia és a kiegyensúlyozott tájékoztatás alapvetései megvalósulnak-e, de távolmaradókat nem hasonló arányban fideszesnek számolni is hülyeség.
2023. márc. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/222 anonim ***** válasza:
16%
Egyébként engedjük el a homofób szót. Még a jelentése sem igaz.
2023. márc. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/222 anonim ***** válasza:
6%
#42 A tavalyi népszavazás bár érvénytelen lett, meg lehet nézni a számok alapján, hogy a többség egyértelműen döntött.Arról megint miért mi tehetünk, ha az ellenzés szokás szerint csak magával törődik ilyen fontos kérdésekben is, mint a gyermekek védelme?
2023. márc. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/222 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vitatom, hogy a legnépszerűbb párt a FIDESZ (az okokról feljebb írtam), de hogy még így sem a hőzöngő hülyék vannak többségben akik naponta huszonkét LMBTQ kérdést írnak ki ide csak, hogy valaki egyetértsen velük, abban azért így is biztos vagyok. Én hiszem, hogy egyszer eljutunk majd oda ahol a nyugat tart, hogy már nem lesz furcsa egy azonos nemű pár az utcán, vagy valaki akinek más a bőrszíne. A saját gyerekemet erre tanítom és ha véletlenül úgy adódna, hogy a saját neméhez vonzódik, akkor is szeretni fogom és Ő tudja és tudni fogja ezt. Így nem lesz belőle egy frusztrált, depressziós kamasz/fiatal felnőtt és nem kísérel majd meg öngyilkosságot, mert szeretetben és elfogadásban neveljük.
2023. márc. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/222 anonim ***** válasza:
18%
#50 Vagy csak egyszerűen csomagolhatnál és mehetnél nyugatra...
2023. márc. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/222 anonim ***** válasza:
84%

#49: A többség egyértelműen döntött, de annyian gondolták f457ságnak a kérdéseket, hogy érvénytelen lett a döntésük. Akkor milyen többségről beszélünk?


A gyermekvédelmet meg mondjuk kezdhetnénk ott, hogy a katolikus egyház visszaéléseit elkezdik a világi szervek kivizsgálni és felelősségre vonják az elkövetőket, rendbeteszik az oktatást, megfizetik a tanárokat és valóban vonzó életpályát alakítanak ki nekik, rendbeteszik az egészségügyet, lesz válasz a szülés előtti/utáni depresszióra és elérik valahogy, hogy nem tud a Máltai Szeretetszolgálat kiosztani HETVENEZER cipősdobozt karácsony előtt, mert ennyi olyan gyerek él ebben az országban, akiknek a szülei egy narancsot nem tudnak venni, vagy nem akarnak. Beszélgetünk kicsit a rendszerben tengődő állami gondozottakról akiknek kilátástalan a helyzete?

2023. márc. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/222 anonim ***** válasza:
75%
#51: Sajnos anyád megkért, hogy maradjak!
2023. márc. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!