Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért nem tudják...

A balosok miért nem tudják feldolgozni, hogy a társadalomban van igény a homofóbiára?

Figyelt kérdés
Itt a fórumon is örökké lepontozzák azokat, akik kritizálni merik az LMBTQ-t és kollektíven ostobának minősítenek mindenkit. Azért valljuk be, hogy a legtöbb ember viszolyog az ilyesmitől, főleg az idősebbek még nem olyan közegben szocializálódtak, ahol ez lett volna a divat. Minél jobban tiltanak valamit, annál inkább lesz rá ellenreakció is. Teljesen normális, hogy ez az ellenérzés létezik és bizony testet is ölt.

2023. márc. 28. 23:03
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/222 anonim ***** válasza:
11%
Mert ez a gender dolog igazából egy szélsőbalos, marxista dolog, bár erről nagyon kevesen tudnak, ügyesen csinálják. És ahogy a kommunizmus, ez is szembemegy a természettel. Tehát azt mondja, hogy ha valaki idegenkedik a homoszexualitástól, az kirekesztő, vagy szerencsétlen 5 éves gyerekek lelkében nem okoz maradandó sérülést egy szakállas nő látványa, vagy ha valaki gondol egyet, bármikor nemet válthat (és az erre a célra való szerveket, csontszerkezetet, sejtszinten lecserélheti a testét).
2023. márc. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/222 anonim ***** válasza:
7%
#52 Még valamit esetleg szeretnétek?Nyugodtan soroljátok a kívánságaitok, mert ballibeknél köztudott, hogy a Fidesz-KDNP kb félúton van Jézus és Isten között.Egyszerűbb ha világbékét kértek tőlük, örök élettel meg ingyen sörrel.
2023. márc. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/222 anonim ***** válasza:
88%

Én vagyok itt a sokat libsizett, sokszor nyugatra küldött arc. Idegenkedem a homoszexualitástól, furcsa számomra két férfit együtt látni. Meg idegenkedem a tökfőzeléktől is. Viszont nem akarom elvenni a jogait annak aki tökfőzeléket főz és szereti.


Értsétek már meg végre, hogy a szexuális orientáció/identitás NEM MEGVÁLTOZTATHATÓ. Ti melegek/transzok lennétek ha olyan példát láttatok volna?

2023. márc. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/222 anonim ***** válasza:
75%
#55: Ezzel a válaszoddal pont sikerült bizonyítanod, hogy igazából leszarjátok a gyerekeket, csak lehessen valakit utálni. Csak szülessen meg (de csak nyolctól-négyig és csak bizonyos településeken, mert a szülészeteket ötvenkilométeres körzetben bezárták), aztán nyugodtan éhen halhat, kaphat szar oktatást, molesztálhatják (de csak a katolikusok), vagy belehalhat egy kórházi fertőzésbe mert a gazdáitok ellopták fölüle a pénzt, kellett stadionra meg propagandára. EZek vagytok Ti, az általatok vélt többség. Gratulálok hozzá!
2023. márc. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/222 anonim ***** válasza:
87%
#57: Ha én kapát meg kaszát fogok akkor jobb ha futsz barátom és Ne akard, hogy eljöjjön ez az idő, mert a szavazótáborotok nagyrészéhez kapa meg kasza sem kell, elég elvenni a járókeretét.
2023. márc. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/222 anonim ***** válasza:
23%

#55 Ezt maximum te szeretnéd belelátni, mert pont arra próbáltam rávilágítani, hogy nyílván el lehet várni a kormánytól sok mindent, de azért van ennek egy realitása is, hogy pl nem minden jön helyre, csettintésre, azonnal.A kormány egyik legfontosabb törekvése a gyermekek védelme, attól mert te itt elhazudozgatsz mindenféle baromságot, az emberek többsége még pontosan tudja azt.


#57 Tehát fenyegeted a törvényesen megválasztott oldalt és annak szavazóit. :) Ez lenne a bal oldal meg az elfogadás, hogy ha nem lehet az amit akarsz, akkor meneküljünk? :D

2023. márc. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/222 anonim ***** válasza:
18%

#58 Ezt maximum te szeretnéd belelátni, mert pont arra próbáltam rávilágítani, hogy nyílván el lehet várni a kormánytól sok mindent, de azért van ennek egy realitása is, hogy pl nem minden jön helyre, csettintésre, azonnal.A kormány egyik legfontosabb törekvése a gyermekek védelme, attól mert te itt elhazudozgatsz mindenféle baromságot, az emberek többsége még pontosan tudja azt.



#59 Tehát fenyegeted a törvényesen megválasztott oldalt és annak szavazóit. :) Ez lenne a bal oldal meg az elfogadás, hogy ha nem lehet az amit akarsz, akkor meneküljünk? :D


Javítva...

2023. márc. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/222 anonim ***** válasza:
92%

#55: Lehet, hogy próbáltál de sajnos nem sikerült. A romokban lévő egészségügy és a szar oktatás, az elképesztő mennyiségű visszaélés a katolikus egyházban, a szülészetek bezárása pedig sajnos nem hazugságok, tények, még ha Nektek kellemetlenek is.


#57: Egyrészt nem fenyegettem senkit, csak igyekeztem rávilágítani, hogy ha már a többséggel példálózunk és odáig fajulna a dolog, akkor nálatok a többség harcképtelen és mivel a rendvédelemre szánt pénzt is ellopták a gazdáid, rájuk se nagyon támaszkodhatnátok. Másrészt pedig a törvényes részét azért én erősen cáfolnám, mert, ahogy korábban írtam, a választás maga lehet, hogy törvényes volt, de ami az eredményekhez vezetett az finoman szólva nem.

2023. márc. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/222 anonim ***** válasza:
23%
#52: A szocializmus már egyszer megbukott ebben az országban. Katasztrófális következményei lettek.
2023. márc. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/222 anonim ***** válasza:
89%
#63: Akkor miért igyekszünk vissza az egypártrendszerbe?
2023. márc. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!