Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LMBTQ+ ellenesek! Nem kétségbe...

LMBTQ+ ellenesek! Nem kétségbeejtő számotokra, hogy hosszútávon elkerülhetetlen, hogy itthon is legális legyen a házasság és az örökbefogadás?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, hogy globálisan 50 év alatt kivétel nélkül az összes kontinensen javult a helyzet?

Öröm nézni a videót, az összes kontinensen jelentős javulás látható mindössze 50 év alatt. Még mindig úgy gondoljátok, hogy hosszútávon a gyűlölködő szemléletetek fog nyerni? Kis időre (mint most is) előtörhetnek a gyűlölködő nézetek, de hosszútávon képtelenség, hogy nyerjen az ideológiátok.

https://www.youtube.com/watch?v=BbmhZ_1rtPE



#Orbán #lmtbq+ #jobboldali elmebaj
2023. ápr. 1. 19:18
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
34%

A jobboldaliak igazàból màr tömeggyilkossàgokról àlmodoznak itt a kommentekben. Ès erre őket szerintük az jogosítja fel, hogy melegek vannak a TV-ben. Legalàbbis néha, mert heterókat mèg mindig többet látni.


Nagyon fletnis a gondolkodàsuk.

2023. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
52%

@19

Nincs, a törvény egyik országban sem ismeri el az egynemű párok házasságát, nincs törvényes lehetőség két egynemű embernek házasságot kötni. Ugyanakkor az ilyen jellegű "illegális házasságokat" nem bünteti a törvény, tehát gyakorlatilag a szürke zónában vannak. De az ilyen jellegű házasságok - noha előfordulnak, de - ritkák, és leginkább a városokra korlátozódnak. Faluhelyen még ma is inkább titkolják, és nem próbálkoznak ilyesmivel. Mindkét országban az utóbbi 1-2 évtizedben került ki a homoszexualitás a törvény szigora alól, és még bőven élnek azok a generációk, akik egész életükben abban nevelkedtek, hogy ez egy megvetendő, elítélendő dolog, és a legjobb mélyen hallgatni róla.

2023. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
36%
Miért is elkerülhetetlen?
2023. ápr. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
38%

#23: "és még bőven élnek azok a generációk, akik egész életükben abban nevelkedtek, hogy ez egy megvetendő, elítélendő dolog, és a legjobb mélyen hallgatni róla."


És ha nem engedik a nyugati NGO-kat tobzódni, akkor ez így is marad.

2023. ápr. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
79%

Korai az öröm.Itthon a Fidesz évtizedekig meghatározó lesz és elnézve az ellenzék állapotát nem sokat tehetnek ellenük.

És vannak szép számmal olyan országok is ahol finoman szólva sem tolerálják őket:Uganda,Brunei,Oroszország,Azerbajdzsán,Florida szövetségi állam.

Elnézve az európai trendeket például a muszlimok születési rátáját valamint a bevándorlásuk mértékét itt Európában sem sok jóra számíthatnak a jövőben az LMBTQ-sok.

2023. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
34%

Engem ebben az egész LMBTQ+ mozgalomban magának a jelenségnek a szinte már kötelező ünnepeltetése zavar, az viszont nagyon, a másik, hogy miért fontos ezt gyerekkel megismertetni minden áron, na ez is nagyon zavar.


Amúgy részemről mindenki azzal szexel, akivel akar, és úgy,ahogy nekik jól esik, feltéve, hogy kölcsönös beleegyezésen alapul az egész bizonyos életkor felett.


Csak nem értem, hogy ezt miért nem lehet a magánélet részeként kezelni...

2023. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
32%

Ezt Khadafi könyvéből másolom, én ehhez tartom magam:

“Csak a természetes anyaság illik az emberhez, felel meg a természetének és van összhangban méltóságával. Más szavakkal: az anyának kell felnevelnie a gyereket, olyan családban, ahol az anyaság, az apaság és a testvériség eszméje uralkodik.”

Sajnos vannak esetek, ahol nem adatik meg hogy egy gyereknek ilyen családban legyen része, mondjuk mert meghal egyik szülő, de ez egy elkerülhetetlen eset, ami valóban káros. Meg az is káros, hogy egyneműek neveljenek gyereket, de ez nem elkerülhetetlen! Egyszerűen csak törvényileg tiltani kell.

2023. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
21%
"Meg az is káros, hogy egyneműek neveljenek gyereket" valami bizonyíték erre egy őrül afrikai diktátor merengésein túl?
2023. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
18%
#28: A liberálisok vágya lecserélni a gondolkodók meglátásait a tudományéra, mert ez utóbbit jobban fel tudják használni a céljaikhoz.
2023. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
75%
28: csak az idézőjeles részt mondta ő, a többit én fűztem hozzá. Szerintem nem mondtam sértőt, gyűlölködőt vagy hazugságot. Aki lepontoz az kifejthetné miért tette. Ha az ilyen alapvető természeti törvényeket nem fogadjátok el akkor a természetellenest támogatjátok, ami káros.
2023. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!