Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LMBTQ+ ellenesek! Nem kétségbe...

LMBTQ+ ellenesek! Nem kétségbeejtő számotokra, hogy hosszútávon elkerülhetetlen, hogy itthon is legális legyen a házasság és az örökbefogadás?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, hogy globálisan 50 év alatt kivétel nélkül az összes kontinensen javult a helyzet?

Öröm nézni a videót, az összes kontinensen jelentős javulás látható mindössze 50 év alatt. Még mindig úgy gondoljátok, hogy hosszútávon a gyűlölködő szemléletetek fog nyerni? Kis időre (mint most is) előtörhetnek a gyűlölködő nézetek, de hosszútávon képtelenség, hogy nyerjen az ideológiátok.

https://www.youtube.com/watch?v=BbmhZ_1rtPE



#Orbán #lmtbq+ #jobboldali elmebaj
2023. ápr. 1. 19:18
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
77%

#39 vagyok


kis javítás:


ezt a mondatot rossz helyre írtam:


*LMBTQ propaganda ide vagy oda, ha én meleg lennék biztosan szégyellném felvállalni az ilyenek miatt.*


Ezt nem oda szerettem volna írni, hanem ahhoz a részhez, ahol a pride-ról írtam.


Nem a sorozatok, filmek miatt szégyellném, hanem azok miatt akik pride-on úgy viselkednek.

2023. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
76%
41 értettem :D
2023. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
44%

Tudom hogy régi kérdés, de nem semmi ez a náci tobzódás meg valóságtagadás ami itt megy :D


A melegek egyenlőek lesznek és az emberiség undorodva fog visszagondolni a homofóbokra.

2023. aug. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
51%
43: nem homofób vagy náci vagyok csak az lmbtq-t nem támogatom. Nem vagy képes a szűk látókörödön kívűl bármit érzékelni. Lassan ott tartunk, hogy az ember nem is ember.
2023. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
62%

"Még mindig úgy gondoljátok, hogy hosszútávon a gyűlölködő szemléletetek fog nyerni"


Az a helyzet, hogy ez a gyűlölködés inkább az elembétékú részéről látszik túlzóan azokkal szemben, akik nem értenek egyet vele. Pedig pont az elfogadásért lobbiznak 1000rel, de ha ellenvélemény van, akkor mindenki hülye, csak ő helikopter.

2023. aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!