Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LMBTQ+ ellenesek! Nem kétségbe...

LMBTQ+ ellenesek! Nem kétségbeejtő számotokra, hogy hosszútávon elkerülhetetlen, hogy itthon is legális legyen a házasság és az örökbefogadás?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, hogy globálisan 50 év alatt kivétel nélkül az összes kontinensen javult a helyzet?

Öröm nézni a videót, az összes kontinensen jelentős javulás látható mindössze 50 év alatt. Még mindig úgy gondoljátok, hogy hosszútávon a gyűlölködő szemléletetek fog nyerni? Kis időre (mint most is) előtörhetnek a gyűlölködő nézetek, de hosszútávon képtelenség, hogy nyerjen az ideológiátok.

https://www.youtube.com/watch?v=BbmhZ_1rtPE



#Orbán #lmtbq+ #jobboldali elmebaj
2023. ápr. 1. 19:18
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
74%

Előre leszögezném, hogy nem szeretnék megbántani senkit, csupán a tények embere vagyok:



Vázolom azt, amit most a Fidesz csinál:



Direkt provokálják a sok b*zit, utána meg sírnak, hogy az utcákon és egyéb helyeken verik a mellüket. Én engedném, hogy házasodjanak, kit érdekel... Az örökbefogadás viszont már más tészta. Valószínűleg még mindig jobb egy gyerek számára, mint az árvaház, de ezt így átlagemberként lehetetlen kb. megmondani.


Ezek után nem kellene nézni a sok mellverőt, mert az amit felvonuláskor csinálnak ott az emberek, az egyszerűen borzasztó, undorító szerintem...


Kb. fesztivál szint ami olyankor zajlik, amivel nem is lenne baj. A probléma, hogy az utcákon van...

2023. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
76%

Ha kultúrált megjelenéssel vonulnának fel, akkor persze nem lenne gond, de a jelenlegi formájában szerintem mármár gusztustalan, szeméremsértő kategória...


Tisztelet a kivételnek.

2023. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
79%
Nem gyűlölködés kérdező.Kissé tébojult vagy
2023. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
79%

32 nagyon igaz!

Engem sem zavarna, hogy nem velem szemben jönne 2 darab 2 méteres gorilla férfi miszerint ők nők és ott csókoloznak és legszívesebben ott hánynám el magam.Csak azért nem mert egy ilyen tüntetés elől szerencsére el tudtam menekülni metróval.

Kösz lmbtq -.-

2023. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem elkerülhetetlen. 2015-ben is minden balos azt mondta, hogy "elkerülhetetlen a migráció megállítása". Orbán viszont megállítoptta azt is!


Ha akarat van hozzá meg tudjuk tenni. Együtt sikerülni fog!

2023. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
80%
35 én engem nem érdekel, hogy otthon mit csinálnak csak könyörgöm hagyjanak már életteret ne vonuljanak már föl.Ja és a filmekbe sem kell
2023. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
81%
36 felőlem nyugodtan vonuljanak, de azért az már tulzás, hogy túlsúlyos transzokat kell mutogatni fehérnemüs reklámokba, mert az a haladó. Meg a történelemhamisítás fekete Kleopátra. Mi lesz itt még? [link]
2023. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
71%
Azt adom, hogy a youtube is tele van vele.A fanok meg azt mondják hogy hogy ha nem tetszik akkor nem kell nézni viszont úgy is ott van a reklámban tehát nem tudom elkerülni mindenképpen látni fogom
2023. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
70%

#32 vagyok


Hát igen én sem értem miért kell ezt ennyire nyomni... Sorozatokban, filmekben, lassan mindenhol. Mindig átugrom. Ez már túlzás. Pont az ellenkezőt érik el ezzel, az emberek mégjobban utálni fogják őket. LMBTQ propaganda ide vagy oda, ha én meleg lennék biztosan szégyellném felvállalni az ilyenek miatt.


LMBTQ minden csak nem segít rajtuk. Maximum egyes országokban jogokat adnak nekik.


Nem mondom azt, hogy nem érik el a céljukat, de az a színvonal amit a pride képvisel az messze áll a normálistól.(Legalábbis itthon biztosan)


És erre a Fidesz pedig rátesz még sok lapáttal, ezért alakult ki ez a helyzet. Vicc. Provokálni, ellenséget teremteni azt tudnak de országot vezetni azt nem. És még szét is lopnak mindent..


Mindig kell egy közellenség, most az LMBTQ-n a célkereszt.


Vicc ez a kormány, főleg ha tényleg igaz hogy Fideszben van a legtöbb b*zi...


Igazi szerteszaporodott férgek, akik belülről emésztik fel az országot, megrontják az embereket. Már mindenhová elér a kezük. Ha ez így megy tovább még sokáig, hát lesz gond, nem kicsi.


Elég csak megnézni mit csinálnak az oktatással. Fiatalok sokan nem szeretik a Fideszt, ennek kezelésére meg hagyják direkt összeomlani az oktatást, hogy mindenkiből egy tanulatlan, szakmunkás vagy segédmunkás legyen.


És csodálkozunk, hogy ennyi fiatal elmegy külföldre.

Én is az vagyok és tényleg nem kell sok már, hogy én is itthagyjam ezt a rothadó szemétdombot.


Pedig milyen potenciál lenne ebben az országban, el sem tudjátok képzelni... Hova jutottunk.


Büszke ország is lehetnénk.


Cserébe meg van többmillió fideszmédián keresztül agymosott marhánk.


Büszkék lehetünk, hogy egy f*szkalap és gerinctelen pártja vezeti az országot...

2023. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
62%

39 teljesen egyet értek veled.

Én is diák vagyok még, engem is át akarnak baxni és lebutítani.De nem fog menni szóval kabd be fidesz

2023. máj. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!