Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hívják a zsidókat a...

Miért hívják a zsidókat a bosszú népének?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 21:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
25%
mert
2010. okt. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
60%

Képzeld, nem a kurucinfón olvastam, bármelyik híradóban, ami Izraelről szól, megnézheted :) Vallási alapon válogatás, pláne egy olyan vallási alapon, amit nem lehet csak úgy hasraütés alapon felvenni, megkülönböztetni embereket szerintem erősen rasszizmus. De persze lehet pattogni, hogy nem :)


De ha az embereket megkülönbözteti egy nemzet származás alapon, esetleg bőrszín (cigányok, esetleg négerek) na az rasszizmus. Megkülönböztetni őket egy vallási alapon, amibe jóformán csak születni lehet (mint ahogy cigánynak és négernek is...) az nem rasszizmus. Hu, ez tényleg igazságos, én tévedtem, elnézést :)

2010. okt. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A zsidók verébkédnek.Azt hiszik,hogy ők az egyetlen jó faj.Mindenki Hitlert és a Nácikat köpi le.De nem néznek a mai hírekbe bele a köpködök.Olvasd el a zsidó bibliát és rá jössz.A zsidók rajtunk verik le azt amit kb 5000 ével ezelőtt az egyiptomiak tettek.Csak ezt régen egy "Gonosz ember" megunta és irtani kezdte őket.
2010. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!