Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Románia megtámadná Magyaror...

Ha Románia megtámadná Magyarországot, akkor liberálisként beállnál a román hadseregbe vagy inkább elmenekülnél külföldre?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 7. 13:39
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
20%

#30 Arra gondoltál, nagyokos, hogy nemcsak a románokat lőnéd, hanem a mieinket is akkor?


Szerinted háború esetén a magyarokat, szászokat meg a többi itt élő népcsoportot nem soroznák a román seregbe????


Lőnél inkább erdélyi magyarokra székelyekre, szászokra, mint táposokra???


Én is erdélyi vagyok - de nem lőnék egyik irányba sem! Szerencsére ilyen háború elképzelhetetlen, ameddig NATO-tagok vagyunk. A kérdező csak egy orbánista troll, aki a hülyeségeivel a magyarországi ellenzékieket akarja provokálni. Nem kellene felülni neki!


Szedjék szét egymást, ha élvezik, de mi, erdélyiek nem ilyenek vagyunk. Nekünk luxus az az öngyűlölet és megosztottság, amivel a magyarországiak utálják önmagukat (a saját társadalmuk másik felét)!


Orbán ezt ide is importálni igyekszik - de meggyőződésem, hogy nem fog sikerülni (ahogy eddig se sikerült), maroknyi kivételt leszámítva.


Annyi gyűlöletet hozott ez az elmúlt 13 év Mqgyarországon, hogy az leírhatatlan. De annál jobban kell nekünk szeretnünk egymást, amennyivel jobban gyűlölik egymást ők! A szeretet mindig erősebb a gyűlöletnél!

2023. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
22%

31


Nekem mindegy, csak Románia közelebb legyen a vesztéshez.

2023. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
43%
#32 Oké, igazásból sejtettem, hogy nem vagy erdélyi valójában. Most igazoltad. De lelked rajta!
2023. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
52%

31 - bölcs ember vagy!

A szívemből szóltál!!!

Egy debreceni.

2023. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
33%
Mivel a Tiszántúl, helyesebben Crisana Románia jogos területi követelése, így valószínű, hogy a Román Hadsereget támogatnám. Nem kérdés. Ez a magyarország nevű ázsiai porfészket ami még viccnek is rossz. Mindenki jobban élne a szomszédos országok fennhatósága alatt, ezek tények. Felesleges az egybites területalapú magyar náci retorikával védekezni ezellen.
2023. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
13%

Én a magyar oldara álnék még mindig hiszek Nagy-Magyarországban

szeretem az országomat, én nem választom sem a nyugatot sem a keletet, én egy dolgot választok, Magyarországot,

A telegatyánk meg elmehet a faxba a fletóval együtt a két undorító parazita

🇭🇺

2023. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
30%

Minden magyar szereti Magyarországot!

De ez az orbáni Magyarország szánalmas, élhetetlen és taszító!

Minden igaz fiát eltaszítja magától!

2023. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
14%

alternatívát írj.


ki legyen? az ellenzéki összefosás?

volt gyurcsány és a pártja bizonyították hogy alkalmatlanok.


márki 2 hét alatt végigsértette az országot vagy legyen a hazaáruló momentum? esetleg a hungarista mi hazánk?


vagy azok a semmit nem érő pártok akik a választáson még 5%-nál többel még nem rendelkeztek.


szóval a fidesz helyett vannak nácik, ultra liberók, hazaárulók, komcsik meg kis semmi pártok

2023. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
43%

"volt gyurcsány és a pártja bizonyították hogy alkalmatlanok."

Orbántól NINCS alkalmatlanabb ember országirányításra!!!

Mindenhonnan kivágták: a komcsiktól, a libeálisoktól, a Néppárttól, a V4-ektől, a lengyelektől, a németektől!

Ilyen kretén nem vezethet országot!

2023. jún. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell az ellenzéki fosás sem a telegyata sem a mianyàtok párt, új politikai ember kell aki csak a magyart helyezi elsöbbségbe.
2023. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!