Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisoknak fáj idegesíti...

A liberálisoknak fáj idegesíti őket ha róvásírással írnak ki településtáblákat meg a megyékből vármegye lett meg ispán.főispán, de vajon ha arab betükkel írnák a településtáblákat meg szandzsáknak,vilajetnek neveznék a megyéket az nem lenne maradi?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 13. 14:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
72%

"Ember, ha már ennyire szívügyed, legalább a rovásírás szót tanuld már meg helyesen leírni."


A hejesírás ojan mint a divat, nem követni köll, hanem diktálni!

2023. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%

Én tanultam rovásírást, de már nagyon régen volt, használtam is, de egy idő után nagyon primitívek éreztem magam, nem adott hozzá az értékemhez semmit. Sokféle írásrendszert megtanultam: avrit,arab,görög,ciril,thai.


Ezek közül csak a ciril maradt meg, a héber írást elfelejtettem, az arab kifogott rajtam, kevés volt a motiváció hogy megtanuljam. Thai nem tanultam,kamuból írtam, de a japán hiraganákat tanulgattam, mára már teljesen elfelejtettem.

A ciril azért maradt meg, mert elég sok helyen használják, ilyen nevek elolvasására, "klassz", "szuper" kiolvasható tényleges nyelvtudás nélkül.

2023. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%
A válaszom egy fáradt sóhaj,kezeltesd magadat kérdező.
2023. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyen tuskókat kellene kigyomlálni mint a kérdező. Akkor talán nem a középkor felé haladna az ország...
2023. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező

Te vagy a tökéletes válasz arra,hogy...

"miért nem érjük utol ausztriát?"


Nagy Magyarkodó,múltba révedő,jelent el nem fogadó,viktor imádó,putyin pincsi emberekkel tele van a kis hazánk.


Komolyan mondom,ott tartok már,hogy örülök neki,hogy egy ennyire kicsi,jelentéktelen ország vagyunk.


Mind területileg, mind népességileg,katonilag egy jelentéktelen elhanyagolható kis ország vagyunk,és ennek kimondottan örülök.


Ha ez nem így lenne,szerintem a putyinimádó viktorka,birodalmi álmit követve,már rég belerángatott volna minket,valamilyen katonai konfliktusba.


Hozzád hasonló nagy rovásirásos magyarok pedig tapsolnának hozzá.

2023. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
70%
Na jön a sok ruszkiszopkodó jobbágy lepontozni.
2023. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
66%

Azért nincs értelme Mo.n a rovásírásnak, mert még ha használtun is,nem tudjuk hogy hogyan írtak az őseink, hogy melyik jel milyen hangot jelölt.


Szóval amikor valamit kiírnak rovásírással "magyarul" akkor valójában egy idegen nép hang-betű azonosságát használják ami lehet tök más mimt magyaroké volt.


Magyarán mintha latin betűkkel de angolul lenne kiírva, de mivel latin betűket használunk mi is ezért magyarnak mondjuk.


Ma ezért hívják ez magyarkodásnak, mert tudományos szempontból egy értelmetlen hülyeség.


De a jobboldaliak képtelenek objektíven nézni a történelemre, ők ránéznek a feszty körképre és frankón elhiszik, hogy a honfoglalók úvy néztek ki, ahogyan a romantika és a nacionalizmus korában valaki elképzelte és megfestette őket

2023. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
14%
Így van kérdező. Egy liberális se válaszolt a kérdésre, nem véletlenül. Ha arab utcanévtáblákat tesznek ki Németországban, az haladó, toleráns, progresszív, de a magyar rovásírás az fúj.
2023. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
80%

Mivel senkit nem zavar, mit válaszoljunk rá?


Menő a rovásírás mert a silent hillben is az van.


Viszont a főispánjaitok, vármegyéitek, jobbágy mentalitásotok zavar. Pár év múlva lehetsz akár orbán király latrinamosója is ha így folytatjátok.

2023. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
72%

#18 "Ha arab utcanévtáblákat tesznek ki Németországban, az haladó, toleráns, progresszív, "


Ezt ki írta itt? Jaaa, hogy csak szavakat adsz más szájába...Megszoktuk már. :)


[link]

2023. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!