Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisoknak fáj idegesíti...

A liberálisoknak fáj idegesíti őket ha róvásírással írnak ki településtáblákat meg a megyékből vármegye lett meg ispán.főispán, de vajon ha arab betükkel írnák a településtáblákat meg szandzsáknak,vilajetnek neveznék a megyéket az nem lenne maradi?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 13. 14:23
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
[link] Hát itt írja.
2023. ápr. 14. 10:00
 22/25 anonim ***** válasza:
76%

#21 1. Ez csupán egy ténymegállapítas. Hol van az a rész hogy ez egy fantasztikus progresszív, csodálatos dolog.


2. Hol írtam én vagy egy másik itteni felhasználó szintén ugyanezt?


3. Miérr általánosítanál alapból?


;)

2023. ápr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

#22.1 Mégha nem is dicsőitik azért nem úgy áll hozzá a baloldal mint ahogy a vármegyés,ispános dologhoz.


2.Nem általánosítok csak a nagyon progresszívokra értem.

2023. ápr. 14. 16:39
 24/25 hypno ***** válasza:
89%

#23


A lakájmédia Ripost rittyentett egy nyilvánvalóan hergelőnek szánt cikkecskét egy twitter bejegyzésből.


Ettől én most hova szarjak? Nekem attól sem jobb, sem rosszabb nem lesz.

Viszont az, hogy a neofeudális törekvéseket izomból tolják le a torkomon, múltba révedő suttyók, az konkrétan érint.

2023. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
83%
Mindkettő zavar. Mi lenne, ha nem a középkorba, vagy a török megszállás korába mennénk, hanem ha nem is előre, de legalább a jelenbe?
2023. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!