Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisoknak fáj idegesíti...

A liberálisoknak fáj idegesíti őket ha róvásírással írnak ki településtáblákat meg a megyékből vármegye lett meg ispán.főispán, de vajon ha arab betükkel írnák a településtáblákat meg szandzsáknak,vilajetnek neveznék a megyéket az nem lenne maradi?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 13. 14:23
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Vagy a települések nevéből kigyomlálnák a nevéből a nem korrekt elemeket?
2023. ápr. 13. 14:24
 2/25 A kérdező kommentje:
Vagy ha az ispánok helyett pasa,pír,emir lenne.
2023. ápr. 13. 14:25
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Ember, ha már ennyire szívügyed, legalább a rovásírás szót tanuld már meg helyesen leírni.
2023. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
A kérdező most töltelkezett fel a nyírparasznyai kocsmában.
2023. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 hypno ***** válasza:
74%

Ha él még, kérdezd meg a nagymuttert, mennyire volt jó cselédnek, meg napszámosnak lenni a vármegyés, ispános, kegyelmes uras időkben.


Amúgy pont lesz.rom a rovásírásos táblákat. Ugyanúgy nem tudom elolvasni mint az arab, vagy görög, vagy héber írást.

A cirill betűs még menne, mert muszáj volt tanulni és annyira nem vagyok öreg, hogy mindet elfelejtettem volna.

2023. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Elég szánalmas, hogy előadod, hogy mekkora nagy magyar vagy, de még helyesen se tudsz írni magyarul, kis migráns.
2023. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Lefogadom hogy a liberalizmus jelentését sem tudod. Azzal egyébként tisztában vagy hogy Orbán egykor maga is szélső liberális volt? Sőt elárulom, hogy a kormányával együtt neoliberális gazdaságpolitikát folytat. Te agyhalott...
2023. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Én nem vagyok liberális, de szerintem is szánalmasak a rovásírásos táblák. Egyszer a kétfarkúak le is cseréltek egyet, és senkinek nem tűnt fel, csak miután hetekkel később megírták a facebookon 🤣
2023. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%
Liberális vagyok szerintem magyarkodás az egész. Európa röhög magyarországon.
2023. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 kürasszír ***** válasza:
90%

A rovásírásos táblákban az a jó, hogy igazából azok sem tudják elolvasni, akik kiteszik.


Személyes ismerőseim, akik nálunk és a környező településeken mindenhol rovásírásos település-névtáblákat helyeztek el. Egyikük sem tud rovásírást olvasni.


De a legjobb az volt, amikor két, azonos betűszámú névvel rendelkező település esetében elcserélték a rovásírásos település névtáblákat, majd ez csak jó 1 év múlva derült ki, miután valaki, aki tényleg tudott rovásírást olvasni, észrevette.

2023. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!