Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg lehet érteni a szerző...

Meg lehet érteni a szerző dohogását Budapesttel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Ne menjünk el amellett, hogy ezért sok mindenben Karácsony is felelős lehet: [link]
2023. ápr. 18. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Karácsony ide, vagy oda elegem lett Pestből (Budából). Elköltöztem "vidékre".


Utóljára kb. fél éve voltam Bp-en rendbetenni anyám sírját.

Odafelé 2 óra dugókban, visszafelé egy óra alatt feljutottam az autópályára. Hurrrá...

2023. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hypno ***** válasza:
69%
Ne a prosti stricik mondjanak már véleményt... akik amikor elmaradt a kormányzati apanázs, csak sivalkodni tudtak.
2023. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
aki erre fogékony. engem speciel nem érdekel hogy a ruszkik miket irogatnak
2023. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Tarlós alatt sem volt sokkal jobb BP. De a sok pesti proli jól érzi magát.
2023. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
60%
Végül is meg lehet érteni: a szokásos, minden ténytől mentes hiszti amiatt, hogy Budapest nem állampárti vezetés alatt van... Nyilván eléggé frusztráló lehet az orbanisták számára a presztizsveszteség, amiért pont a fővárost nem sikerült megkaparintaniuk. És persze nem véletlen a "cikk" hangvétele: már előre magyarázkodnak következő választások miatt; úgy tűnik felkészültek arra, hogy a budapestiek újból bizalmat szavaznak a jelenlegi vezetésnek...
2023. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!