Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ez a sok Magyarorszá...

Miért van ez a sok Magyarországot ócsároló kérdés és válasz?

Figyelt kérdés
Vajon a sok kérdés és válasz, amiből az árad, hogy sehol sem olyan rossz, mint Magyarországon, Magyarországon olyan problémák vannak, amik máshol nincsenek, bezzeg külföldön minden szép és jó, lehet, hogy csak azért vannak, mert a kérdezőjük annyira begyepesedett, hogy nem érdeklődik másik országok iránt, és még nem is volt ott? Csak a hazai helyeztet ismeri?
2010. okt. 9. 11:10
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
66%
jó dolgukban nem tudják mit csináljanak.
2010. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
77%

Én anno Budapestre mentem dolgozni két 18évessel. Ku-rva nagy lendülettel indultak vidéki kis faluból, monfván "végre itt hagyjuk ezt a tanyát, vissza sem jövünk többet". Kb egy hét elteltével az egyik már a szó legszorosabb értelmében, fiú létére sírva könyörgött a vállakozónak, hogy hozza őt haza, mert honvágya van.


Nagyjából így járnának ezek is itt.

2010. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
47%
*mondván
2010. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
69%
Szó szerint ugyan azt akartam írni, mint az első.
2010. okt. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
67%
igaza van az elsőnek. hány komment is volt (nem csak itt) hogy ha Orbán/Mesterházy jut hatalomra akkor elköltöznek. ezeknek az embereknek a 100%-a még itt rontja a levegőt.
2010. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
84%
Én külföldön dolgozom,és pontosan tudom,hogy semmivel sem jobb vagy rosszabb mint Magyarország.Általában azok szidják az országot akiknek tényleg fogalmuk sincs ,hogy más országokban mi zajlik..Elmennek 2 hétre nyaralni,és azt hiszik állandóan ilyen az élet..Pedig itt kint is vannak rasszisták,itt kint is meg kell küzdened a munkahelyért,itt kint is nehéz elintézni bármit hivatalos ügyet.Itt kint is monotonná,unalmassá válnak a mindennapok.lehet,hogy számokkal nézve jóval több a fizetés mint otthon,de jóval több az albérlet ára is..Bizony nekem honvágyam van,és eszem ágában sincs kint leélni az életemet..Otthon legalább ember vagyok,mert külföldön nem vagyunk mások csak egy keleti vendégmunkások..Nem beszélve arról,hogy Magyarország tényleg csodálatos ország,tele szépséges tájakkal,helyekkel..Nem sok ország mondhatja el magáról..
2010. okt. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
66%

"Bizony nekem honvágyam van,és eszem ágában sincs kint leélni az életemet"



És érdekes, hogy eddig bárki kiment mind ezzel jött vissza. Itthon meg egyik másiknak van akkora pofája.

2010. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes. Én Ausztriában dolgozom 7 éve, és eszem ágában sincs visszaköltözni Magyarországra. Hogy miért? Mert mondjuk azóta saját (új) autóm van és egy saját lakásom. Nem hitelből...
2010. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
59%

".Nem beszélve arról,hogy Magyarország tényleg csodálatos ország,tele szépséges tájakkal,helyekkel..Nem sok ország mondhatja el magáról.."


Bocsi, a szépségtől még a gyerekeim nem laknak jól. De a tieid biztosan.

2010. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező!

Nézz balra a honlapon!

Na milyen kategóriában vagy?

MAGYAR POLITIKA

ez a válasz a kérdésedre

2010. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!