Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagy LMBTQ jogi aktivistaként...

Nagy LMBTQ jogi aktivistaként dolgozhatok közigazgatásban?

Figyelt kérdés
Régióra szívemen viselem az LMBTQ mozgalmat, magam is biszexuális férfi vagyok, viszont szívesen dolgoznék a közigazgatásban, úgy tudod nem olyan nehéz munka és nyugisabb, mennyire fér össze ez a két dolog Szerintetek?
2023. máj. 6. 11:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

Szóval téged zavarnak a plakátok.:)

Szólj már lègyszi a fidesznek, hogy engem meg az ő gyűlölködő plakátjaik irritálnak.

Tudod a sorosozás meg brüsszelezés.

2023. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Elmész szavazni 26-ban gyurcsányra. Ha többen lesztek egy csapásra megszűnik az összes problémád. Igaz már 22-ben is ott volt a lehetőség.
2023. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Gyurcsány létezik csak az agymosott fejetekben?
2023. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%
Akkor szavazz a momentumra. Bár a momentumnak a célja az 5 százalék megugrása lenne nem a választási győzelem úgy hogy velük sem vagy előbbre.
2023. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Miért ne dolgozhatnál?


Én is közigazgatásban dolgozom aktivistaként. A dolog egyszerű: nem kell keverni a kettőt. A munkahelyedre azért mész, hogy dolgozz és pénzt keress.

Amikor bent vagyok, sosem hallani tőlem semmi lmbtq témát/kérdést. Ha valaki rakerdez a páromra, szimplán nem mondom el a nemét.


Amikor délután elhagyom az irodát, utána meg én vagyok. A munkahelyemnek semmi köze a magánéletemhez. Egyszerűen meg kell találni az egyensúlyt és nem hagyni, hogy az életed minden mozzanata erről szóljon.

2023. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

10-es


Koma, ez a természetes, ahogy van egy férfi-nő pár, úgy van egy férfi-férfi vagy nő-nő párkapcsolat és bemutatják ez a természetes, az hogy neked ez nem szimpatikus, megértem, de nem kell sírni, 120 csatorna van a TV-ben és Amerikán kívül is vannak országok, ahol készítenek filmeket, van választási lehetőséged nem ? Nézzék Arab filmeket, vagy orsz filmeket ott tuti nem fogsz két férfi vagy női párral találkozni, a probléma letudva, mindenki happy :)

2023. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#15


Ha a többiek is úgy gondolkodnának mint te, nem ez lenne a téma a magyar közbeszédben.

De a fanatikus bamoknak bele kell állni a pofozógépbe. Hát ha jó nekik akkor állják.

2023. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem az LMBTQ emberekkel van a bajom, hanem az LMBTQ aktivistákkal. Felőlem azt csinál amit akar, de ne akarjon meggyőzni, hogy nekik milyen rossz, vagy hogy nekem milyen jó lenne, ha én is az lennék.
2023. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
52%

Hol akartak téged minderről meggyőzni?

A fidesz kongresszuson?

2023. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#17-es, azért ez nem igaz.


Az elmúlt években csak kipécézte a kormány a közösséget. Semmi olyan változás nem volt itthon, ami indokolta volna ezt.

Amerikában igen (ők mind a 2 oldalon szörnyen radikálisok), de itthon nem.

2023. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!