Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire szellemes Gulyás...

Mennyire szellemes Gulyás Gergely viszontválasza Karácsony Gergelynek?

Figyelt kérdés

Tisztelt Főpolgármester Úr! A buszjegyet köszönöm, még nem kaptam meg. A személyes figyelmességen túl azt az ígéretet látom benne, hogy a fővárosi vezetés képes a BKV működését a jövőben is biztosítani. Ugyanakkor nekem a tömegközlekedés nem újszerű élmény, hiszen évtizedeken át használtam a BKV-t. Főpolgármester úr viszont nem ismeri a vezetés élményét, és vélhetően ebből erednek azok a döntései, amelyektől budapesti autósok százezrei szenvednek. Ezért engedje meg, hogy az ügy sürgősségére tekintettel figyelmébe ajánljam az S.O.S. Autósiskolát (Budapest, Hársfa utca). Bízom benne, hogy ezzel mind Önnek, mind a fővárosi autósoknak segítségére lehetek. Autós tanulmányaihoz egy buszjegy erejéig szívesen hozzájárulok


[link]



2023. máj. 11. 21:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy vicces, hogy a dugóban ülést vezetési élménynek nevezi. Budapest belvárosában nincs olyan, hogy vezetési élmény. Mondjuk lehet, hogy ő szirénázva közlekedik, akkor megértem, hogy ragaszkodik az autójához. Amúgy kötelezni kéne ezeket a mihaszna tolvajokat, hogy használják a metrót. Ne az én levegőmet szennyezzék.
2023. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Számomra rohadt undorító, hogy azt a BKV-t emlegeti aminek a működését a féreg kormányunk semmilyen szinten nem támogatja és igyekszik a működését ellehetetleníteni pusztán politikai haszonszerzés céljából szopatva több 100 ezer napi szinten tömegközlekedő embert.
2023. máj. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

Az is kifejezetten szánalmas, hogy Budapest autós közlekedési problémáit Karácsonynak róják fel, miközben évtizedek óta tudható volt, hogy tarthatatlan az az autósokat felszopó irány, amit a kormány képvisel.


Főleg szánalmas abból a szempontból, hogy manapság már nem csak Budapesten, hanem az ország minden részén súlyos problémát okoz a megnövekedett autós forgalom.


Persze mit tudnak erről a Gulyás féle férgek, akik konvojban, felvezetéssel közlekednek.


Azt ne felejtsük el, Tarlós alatt a Fidesz orrba-szájba támogatta a fővárost, és még így sem nyertek. Aztán amióta nem Fideszes a vezetés, azóta büntetnek 1,7 millió embert, az ország lakosságának közel ötödét.

2023. máj. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%
Ez kb arra emlékeztet, amikor összevesztem az egyik csaj haverommal gimiben, mert kiderült, hogy többször hazudott, mire ő azzal vágott vissza, hogy bezzeg az milyen gáz, hogy hetekig lyukas cipőben jártam.
2023. máj. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%
köszönjük a propaganda kérdést! éljen a Párt!
2023. máj. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
67%

Karigeri egy idióta. A covid alatt meg kellett volna lépni az autóstopot. Már rég működhetne a rendszer.


Oké, az M3 építése miatt nem igazán működött volna a feloldésok után, szóval valami fél-megoldás kellett volna arról a szakaszról érkezőkre, de most már az is közlekedik. Szóval itt az idő... megint ott járunk, hogy senki nem meri bevezetni a dugódíjat, mert retteg a politikai következményektől. Így sosem lesz élhető a belváros. Szóval a belvárosi dugó problémája egyszerű. Az autó. Ha nem lesz autó, akkor nem lesz dugó, ilyen egyszerű. Ez valahogy így az összes nyugati nagyvárosban létezik, csak mi vagyunk ilyen kbaszott okosak, hogy még tovább erőltetjük az autós közlekedést egy olyan helyen, ahol nincsenek hozzá (és nem is leszenk már) se utak, se parkolók. A sík pesten nem merünk kerékpáros közlekedésre alapozni?? Még mindig?? Ez egy vicc, ami közlekedéspolitikában megy évtizedek óta.

2023. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!