Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mindig Cserpalkó Bandi,...

Miért mindig Cserpalkó Bandi, Navracsics ka meg Fürjtojás Bazsi játssza a jó zsarut a fidesznél, az ember arcú fideszest? Amikor tudjuk, hogy ők is a korrupt rezsim szerves részei amiben nincs két fideszes?

Figyelt kérdés
2023. máj. 30. 19:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
58%

Már bocs, de te nem ugyanezt tolod? Csak a másik oldalnak vagy elkötelezettje. Méghozzá ugyanolyan szektás mélységben. Megint ugyanott tartunk: akkor mitől is vqgy különb?



A fidesz nem orbánból áll. Vannak szavazói is. Köztük pedig van, aki hajlandó a parbeszédre. Csak amikor bwlefut egy magadfajta parasztba, elmegy tőle a kedve. Mindkét oldalon az ilyen seggfejek vágják haza az egészet. Megtudjátok egymásról, hogy a másik oldalon álltok és onnantól az a cél, hogy ki tudja nagyobb fszságokkal leugatni a másikat.


Hányok tőletek. Pont a fajtád miatt lett elegem a politikából.

2023. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Én az ilyen fidess rezsim bűneit relativizálóktól szoktam. Készítem is a zacskót.
2023. máj. 31. 21:32
 23/27 anonim ***** válasza:
58%

Ki relativizált itt bármit is? Hasznis lenne ám, ha megtanulnád megérteni, amit elolvasol és nem azt látni benne, amit te akarsz.

Igaz, ehhez kellene egy intelligencia-minimum...

2023. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Na én befejeztem. Aki képes azt írni, hogy lehet bármilyen fidessessel párbeszédet folytatni azt hagyni kell tovább piálni, mert csak a pia beszélhet belőle.
2023. máj. 31. 21:40
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Már tényleg túltolod Kérdező. De a 4 pipás meg szerecsenmosdatást folytat.
2023. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
58%

"Na én befejeztem."



El se jellett volna kezdened.



"Aki képes azt írni, hogy lehet bármilyen fidessessel párbeszédet folytatni azt hagyni kell tovább piálni, mert csak a pia beszélhet belőle."


Rossz az, aki rosszra gondol...

Kettőnk közt az a nagy különbség, hogy én tudom, miről beszélek. Te meg se próbáltál még a másik oldallal párbeszédet folytatni, de kijelented, hogy nem lehet.

De, lehet.

Csak nem olyan gyűlölettől elvakult érvtelen senkikkel kellene próbálkozni, amilyen magad is vagy. A stílusoddal mást nem fogsz bevonzani, csak a magadhoz hasonlókat.

2023. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
92%

"De a 4 pipás meg szerecsenmosdatást folytat."


Ha állítasz valamit, indokolj is!

2023. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!