Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszes körökben azért olyan...

Fideszes körökben azért olyan nagy divat most a szerb-barátság, mert ez illeszkedik a Kreml világképéhez, ezzel lehet jó pontokat szeretni Putyinnál?

Figyelt kérdés

2023. máj. 30. 22:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a fideszesek mostmár végigtolják mindenben a magyar nemzeti múlt lehányásának és lábbal tiprásának folyamatát. Ők ilyenek: ha beleállnak, akkor végigcsinálják és meghosszabbítják Bicskéig!


- A ruszkik végbélnyílását már fényesre nyalták, köszönetet mondtak 1956-ért, 1848-49-ért, a Gulágért, a magyar asszonyok megerőszakolásáért, Szibériáért, a kuláklistákért, Mindszenthy hercegprímás bebörtönzéséért és üldöztetéséért, az Andrássy út 60-ért, az ÁVÓ-ért és az ÁVH-ért, Rákosiért, Kun Béláért, Kádárért, a szovjet megszállásért.

Kifejezték hálájukat az Osztrák-Magyar monarchia megtámadásáért, Erdély kétszeres elfoglalásáért a románok oldalán, Kárpátalja elcsatolásáért, a Szovjetunióért, a kommunista, bolsevik diktatúráért.


MOST A SZERBEK KÖVETKEZNEK! Megköszönik nekik Ferenc Ferdinánd meggyilkolását, az első világháború kirobbantását, a történelmi Magyarország vesztét, a Délvidék kétszeres elrablását, a Temerini fiúk meggyilkolását, a délvidéki magyarirtást: [link]


Erdogán talpát már rég nyalogatják, úgyhogy következik egy hálás köszönetnyilvánítás Mohácsért is, valószínűleg...


Azután köszönőlevelet írnak, gondolom, a franciáknak Trianonért és emelnek egy Hitler-szobrot, hálából a deportálásokért és a német megszállásért.



Az egyre vállaltabban, egyre büszkébben nemzetáruló fideszeseknek ez a stílusa: idegen (ruszki) érdekeknek fekszenek be, de olyan lelkesen, hogy a magyar nép történelmét, nemzeti tragédiáit is megbecstelenítik: felköpnek és alá állnak!


1956 és 1848-49 emlékét már bekenték sz@rral, most következik az orosznyalogatás után a szerbnyalás, hogy igazán bemocskolják a magyarság történelmi tudatát!


Maholnap egy Gavrilo Princip szobrot is avatnak majd Budapesten...


Jellemtelen, trágya alakok... És ezeknek a kezén van ma Magyarország!

2023. máj. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%

Én személy szerint nem tudom, nem is érdekel, mi van a fideszesek fejében.


De én például rühellem a fideszt, MKKP-szimpatizáns vagyok, mégis örülök neki, és a kevés fidesz által tett pozitív dolgok közé sorolom, hogy a magyar-szerb viszony normalizálódott, sőt, igencsak baráti lett. Mert most a politikán túl is azt tapasztalom, hogy hétköznapi emberek szintjén eléggé nagy a szimpátia, pozitívan tekinteken a szerbek a magyarokra (és itt csak a lakosságról beszélek, nem a politikáról)

2023. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!