Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány hazugságot tudsz felsorol...

Hány hazugságot tudsz felsorolni, amiben nyilván hazudott a fidesz? Számodra mi volt a legfelháborítóbb?

Figyelt kérdés

Gondolok itt mást igért, mint amit tett...

Olyan viktorosan fogalmazva: ne azt nézzék amit mondok, hanem azt amit teszek.



2023. jún. 7. 20:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

"Megvédjük a nyugdíjakat"

Orbán-Matolcsy-SelmecziGabi

2023. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%

Mindig úgy kommunikál, mintha Magyarország területén zajlana háború. Ehhez köti a mindent és mindendenkit megvédünk szöveget. Már rohadt irritáló.

Családbarát kormány

Senkit nem hagyunk az út szélén

Aki nem oltatja be magát, az meghal

Háborús, szankciós infláció

A pedagógus béreket Brüsszel miatt nem tudják emelni

Pedagógus életpályamodell

Stb. stb.

2023. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
6%

"Majdnem beledöglöttem, hogy másfél évig úgy kellett tenni, mintha kormányoztunk volna, ehelyett hazudtunk reggel, éjjel meg este."

"Nyilvánvalóan végighazudtuk az utolsó másfél-két évet. Teljesen világos volt, hogy amit mondunk, az nem igaz."

Mondotta Gyurcsány Ferenc (Fidesz) :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2023. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12%

Még egy kis kiegészítés:

[link]

...ha esetleg jönne a szokásos "fúj, mocskos kormánypropaganda"-duma, akkor hadd emlékeztessek mindenkit, hogy ezt a cikket még a balliberális Origo közölte 2009-ben.

2023. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem emlékszek mikor mondtak utoljára igazat valamiben. Engem igazából a folyamatos mocskolódás zavar, hogy feljelentgetik a kormány kritikus youtubereket / újságírókat. Hogy a NAV-al zaklattatják azokat a kisvállalkozókat akik lölőkével azonos pályázatra merészelik beadni a jelentkezést...
2023. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

"Nem lesz adóemelés"


Tudom-tudom, épp próbáltunk kilábalni a covid mizériából, erre Putyin ismét dönti a dominót aminek végül nagy durva gazdasági következményei lettek, de..


szerintem már nincs olyan réteg, akit ne sz*patott volna taknyosra ez tetves bűnszervezet az elmúlt bő 1 évben, és basszus, még ennek ellenére is, olyan lelkesen támogatják őket, hogy az valami szörnyű. Nincs mese, ezt látják ők is és szó szerint bármit megtehetnek. Egyedül az EUnak van eszköztára szorongatni a töküket, de hát itthon azt is úgy konvertálja a propaganda, hogy mindenki ellen is harcolnunk kell. Kiábrándító, de egyszer majd csak eltűnnek, megbuknak. Szerencsére még fiatal vagyok, fogom én még látni ezeknek a sz@rháziaknak a temetését.

2023. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

3-as: értelmezési zavaraid vannak?

Olvasd el a kérdést, aztán ha megakadt a lemezed, akkor húzz a búsba!

2023. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
15%
#6: Mint ahogy fel is hívtam rá a figyelmet, a cikk 2009-es. Az valóban 14 évvel ezelőtt volt. Igazi matekzseni vagy! :DDD
2023. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%
#8: Ne haragudj! Én úgy emlékeztem, hogy Gyurcsány is fideszes, ezért hoztam ide az ótvaros hazugságait. ...de azonnal jóvá is teszem: ott volt például Korózs Lajos (Fidesz) óriási botrányt kavart kamuvideója! A szándék felháborító volt, a kivitelezés röhejes. Ugye? :DDD
2023. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8%
Esetleg a rendszeresen habzó szájjal üvöltöző, magát közgazdásznak hazudó, de valójában a Közgázra a lábát soha be nem tévő Bangóné Borbély Ildikó (Fidesz) látványos bukása és a pártból való kizárása is említést érdemel. :D
2023. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!