Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali szavazóként csak...

Baloldali szavazóként csak nekem ellenszenves már ez a jól látható "mozgalom" az EU-ban saját EP képviselőinktől, hogy ne kapjuk meg a pénzeket?

Figyelt kérdés

A Fideszt le kell váltani ez tény, csak éppen a Fidesz ettől marad, mi sima állampolgárok meg ugyanúgy érezzük hiányát ezen pénzeknek.


Értem én, hogy Donáth Anna, Cseh Katalin, stb.. ugyanúgy megkapják a sok milliós fizetésüket ha jön pénz ha nem és próbálják a Fideszt ellehetetleníteni ezzel csak éppen ez nem a Fidesznek fáj sajnos.. legyen már elég ebből!


Látszik, hogy ezzel nem tudnak választást nyerni sőt már ellenszenvet kelthetnek ezzel olyan szavazókkal is akik nem radikálisan fideszgyülőletből szavaznak csak egy alternatívát keresnek


2023. jún. 8. 17:13
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Úgy mondjuk nem nehéz ilyen számokat produkálni, hogy ránk vannak állva/állítva. Brüsszelben viszont nem probléma, hogy az EP képviselőket elkapják kitömött 100 milliós bőröndökkel, majd utána kiengedik őket és visszaülnek a padsorokba megszavazni, hogy Magyarország korrupt.


Egy bohózatra kezd hasonlítani a jelenlegi EP sajnos. És ez pont Orbánéknak hajtva a vizet, hiszen egy józanul gondolkodó ember ezt látja még ha baloldali is.

2023. jún. 9. 16:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!