Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy az Index...

Miért van az, hogy az Index politikai fórumán, ha egy balos nick nyíltan lehülyéz a moderátorok nem csinálnak semmit, ha pedig egy jobbos nick épp csak erősebb megjegyzést tesz akkor kivágják a fórumról indoklás nélkül?

Figyelt kérdés
Van valakinek hasonló tapasztalata ?
2010. okt. 12. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Nincs mert nem szoktam ott irkálni, viszont nem véletlenül hívják őket Zsindexnek.
2010. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Aha. Értem.
2010. okt. 12. 11:49
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Az index politikai fórumok balliberális elfogultsága közismert. Az index egyébként sokáig a Bajnai Gordon vezette Wallis Rt. tulajdonában volt.
2010. okt. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Nekem mar sokadik hozzaszolasom nem jelent meg az indexen.

Igen, en is ezt tapasztaltam. Csak a nekik politikailag is tetszo, vagy nem tulsagosan kritikus hozzaszolasokat jelentetik meg...


Igy lehet befolyasolni a kozvelemenyt is, igaz? Azt mondjak barki hozzaszolhat. Az atlagember elolvassa a hozzaszolasokat, es azt hiszi, ez a tobbseg velemenye, nem is jutnak el hozza meroben mas velemenyek. Holott az csak egy megszurt velemenyhalmaz.


Ilyen szempontbol sokkal jobb ez a gyakorikerdesek.hu, itt ha ertelmes modon van megfogalmazva, minden velemeny elhangozhat!!

2010. okt. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%

Ugyanarról az indexről beszélünk? :)

Csak mert az Index igen erősen jobboldali. Néha meg egy nagy olvasztótégely és fikáznak mindenkit. Jobbiktól kezdve a MSZP-n át a Fideszig...


Az meg hogy az ottani fórumokban mi folyik, gyalázatos. Néha bele szoktam olvasni, de csak anyázást és veszekedést látok. :( Nem is tudtam, hogy van moderáció, mert őszintén szólva nem látszik.

2010. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

12.11-vok,, Jaj, BOCSI, meg bocs az index-től. Azt nem tudom, nem szoktam olvasni.

En az ORIGO-ról írtam, ott valóban ez a helyzet.

2010. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

14:17


"Csak mert az Index igen erősen jobboldali."


Az Index balliberális. Olvasd el a benyalós interjút Bajnaival, vagy elemezd végig, mennyi riogatós hülyeséget írt össze a kormány gazdaságpolitikájáról az index ezen a nyáron. Olyan kampányt csinált, mintha a szerkesztőség beköltözött volna az MSZP székházba.


"Néha meg egy nagy olvasztótégely és fikáznak mindenkit. Jobbiktól kezdve a MSZP-n át a Fideszig..."


A mindenkit fikázás nem a függetlenség jele. Azért fikáznak mindenkit, mert a nyeretlen kétévesek így egy ideig azt hiszik róluk, hogy függetlenek. Aztán jön mondjuk egy mély benyalás Bajnainak vagy Oszkónak, és a nyeretlen kétéves ezt is azzal az előítélettel olvassa, hogy "biztos így is van, mert az Index olyan objektív".


Az Index is elfogult pártlapocska, csak sokkal profibban műveli ezt, mint a többi pártlap. Az olyan agyhalott agitprop-újságok, mint a Magyar Nemzet vagy a Népszabi sohasem tudnának elfogulatlannak tűnni, igaz, ők nem is akarnak, mert ők a pártok rajongótáborainak írnak.


Az Index nem a rajongóknak készül, hanem azoknak, akik szeretik magukat "pártfüggetlennek" meg "önállóan gondolkodónak" tartani, ami persze önámítás.


"Az meg hogy az ottani fórumokban mi folyik, gyalázatos. Néha bele szoktam olvasni, de csak anyázást és veszekedést látok. :("


Iszonyú színvonaltalan az egész, ahogy egyébként minden nyílt, nagy fórum egy idő után "lelakódik", de ez így van mindenhol, ez nem az index hibája.

2010. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Én ugyaanezt tapasztaltam 168 /T/Óra fórumain...
2010. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A 168 Óra fórumáig el sem merek merészkedni...
2010. okt. 12. 16:00
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
mert képtelenek pártatlanok lenni.....
2010. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!