Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy tavaly...

Hogy lehet az, hogy tavaly április 3-án nyert a fidesz, és fidesz kormány van, amikor mindenki rosszat mond a fideszről és mindenki utálja a fideszt?

Figyelt kérdés

2023. jún. 17. 21:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
4%
Mégis miért tette volna tönkre?
2023. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 A kérdező kommentje:
11. Tagadod, hogy tönkretette az országot? Hogy lehetsz ennyire buta?
2023. jún. 17. 21:33
 13/87 anonim ***** válasza:
20%
#12: Barátom, te aztán roppant meggyőző vagy... :DDD
2023. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 A kérdező kommentje:
Még azt meg nem is említettem, hogy rengeteg pénzt ellopnak Orbán, Tiborc, Mészáros és a többi.
2023. jún. 17. 21:39
 15/87 anonim ***** válasza:
7%
Csak az ellenzék ment tönkre, az ország szerencsére nem.
2023. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
4%
mindenki lop de a balosok még nevelni is akarnak (woke és a többi szar ) na ezért nem nyertetek
2023. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 árokpart ***** válasza:
70%
Tavaly április 3-a óta azért nagyott változott a világ sajnos. Nem csoda, hogy nem szeretik, hiszen mintha nem is ugyanabban az országban élnénk mint ahol pl. 2019-ben ilyenkor. Menj be egy üzletbe és nagyon rádöbbensz. Itt lakom nem messze a Balaton déli partjától szomorú érzés látni, hogy hiába van szép idő, hiába süt a nap a strand és a nyár viszont sír. Azok az emberek akik még 2019-ben ilyenkor megengedhették maguknak, hogy akár egy étteremben vacsorázzanak egy szülinapon vagy névnapon most mintha nem is léteztek volna. Az irreálisan magas infláció megroppantotta a Nemzetet és annak derűjét, örömét most csak a sóvárgás és a szomorú úr maradt mögötte. Borzalom ezt látni. Csakis az írhatja, hogy mindne szép és jó aki esetleg nem nagyon mozdul ki otthonról a kedvenc ételét meg italát esetleg még úgy-ahogy meg tudja vásárolni ha nehezen is. Majd ha ez nagy nehezen sikerül akkor újra minden szép és jó számára.
2023. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 A kérdező kommentje:
15. Romokban hever az ország. Ne legyél ilyen buta. Ez a hülye fidesz kormány még akkor is lop.
2023. jún. 17. 21:53
 19/87 árokpart ***** válasza:
0%
szomorú űr maradt mögötte elírás bocsánat.
2023. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mi népünknél egy játék, megfigyeltem.

Az utca embere játszik a másikkal:

"Áh, én nem szavaztam rájuk, nagyon rosszak ezek, ugye?

Válasz: "Ja, nagyon-nagyon rosszak ezek".

Aztán amikor meg eljön a választás ideje, akkor vagy megfelelési kényszerből, vagy hithű-atombiztos szavazóként megszavazzák őket sokan, majd a szavazás napját követően megint megy az "Áh, én nem szavaztam rájuk, ott sem voltam...".


Nagyon szeretem ezt a videót, sokmindent elárul:

https://www.youtube.com/watch?v=jIf8wnwzZ5M

2023. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!