Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az ami annyira rossz volt...

Mi az ami annyira rossz volt Gyurcsány alatt?

Figyelt kérdés
A fideszesektől folyton azt hallani, hogy bezzeg a Gyurcsány idejében mennyivel rosszabbul éltünk, stb, stb. De konkrétumokat nem tudnak általában felsorolni, mert én pl. nem emlékszem, hogy ilyen magas lett volna az adó és az infláció akkoriban. Szerintem az akkori MSZP kormány akkoriban sokkal inkább ortodox gazdaságpolitikát folytatott, mai kiszámíthatóbb, jövőbiztosabb volt mint ez a mostani. Mert ez a mostani politika, hogy fujj nyugat, de ruszkiknak meg oda tartjuk a hátsónkat megoldás nem hiszem, hogy hosszútávon működni fog. Ennek nagyon durván megfogjuk fizetni az árát szerintem.

2023. jún. 19. 21:21
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
26%

"Mi az ami annyira rossz volt Gyurcsány alatt?"


A feje.


Többit hagyjuk, kevés a hely felsorolni

2023. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

30


A 29-es ezt írta: "Lehet itt számháborúzni de az tény, hogy anyám kiskoromban 5-6ezer ftból telepekolta a Tesco kosarat de nem ám csak úgy nagyjából hanem púposra."


Nem bevásárlókocsit írt, hanem kosarat! Jól írja, nem tudom miért kell ilyen megveszekedetten védeni ezt a mocskos tolvaj bandát.


(A Balcsis hozzászóló vagyok. Amúgy nem vagyok lepukkant, meg mittudomén, csak az elmúlt évek óta - kb. 2016-2017 volt a fordulópont - kezdem észrevenni, hogy bizonyos kényelmi dolgokat nem úgy engedhetek meg magamnak, ahogy régen). Pl. a Balcsi drágulása kb. az említett években robbant be. Előtte a 2010 körül és az előtt olyan jó kis egyforma árak voltak, viszonylag kevés emeléssel.


Aztán minden felborult. Kezdték szétbarmolni a kempinget, egy csomó fát kivágtak, minden olyan körülményesebb lett, pedig jó volt a régi. (Nekem, aki a kocsiban megalszom)

2023. jún. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!