Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt tudjuk, hogy a fidesz...

Azt tudjuk, hogy a fidesz azzal a hazugsággal nyert, hogy az ellenzék menni akar a háborúba, támadták is Márkit emiatt a hazugság miatt, de mit fognak mondani a fideszesek ha Orbán behívja őket és ő küldi őket háborúba?

Figyelt kérdés
Mert jelenleg nagyon úgy néz ki, annyira szervezi a katonaságot, meg a sorkatonaság visszaállítását stb.

2023. jún. 25. 14:02
A kérdező szavazást indított:
Igen uram, szivesen megyek!
Nők is mehetnek?
Vihetem a 10 éves fiam is?
Örömmel áldozom az életem meg a családomét a hazáért!
Igaza van Orbánnak!
Egyéb háborúpárti komment.
Engem csak a fidesz vihet háborúba az ellenzék nem!
12 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Én még Orbán Viki Miska tekintetes úr friss meleg székletét is megenném porcukorral és tejszínhabbal ha arra kérne :D
2023. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem tud ez összejönni, mivel nato tagok vagyunk ami védelmi szövetség.

Vagyis a nato nem vonulhat be egy nem nato országba támadó haderővel.


Ha pedig védekezésre kerüne a sor az oroszok ellen, akkor sorozott állomány nélkül is hetek alatt felszámolná a nato az oroszokat.


De ezeket a fideszesek úgyis képtelenek megérteni. 22ben is bedőltek annak a mérhetetlen kamunak, hogy honvédség fegyverek nélkül, nato tagországként mi önkényesen támadó háborút indítanánk...nevetséges

2023. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Mindig is a Nagy Honvédő Háborúra készültünk 🧡 A gyáva baloldal alá akarja ásni ezt
2023. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Mindkét oldal hazudik!


[link]

2023. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Marhaság, nem lesz újra sorkatonaság. Szerződéses katonáink vannak, és értelemszerűen a hadsereget is fejleszteni kell.
2023. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ideje visszafoglalni a területeket. A sorkatonaság pedig már létfontosságú, elegem van a sok iPhone-t nyomkodó, ellustult tiniből!
2023. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
#6 Nekem meg az ilyen CoD és Battlefield b.zi, nemzeti öntudatra ébredt, Kárpátiát hallgató 13 éves hülyegyerekekből van elegem mint te.
2023. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

Kedves #7. válaszadó!

Sajnálatos módon a hozzád hasonló, berögzült fantáziájú és mentalitású emberkék miatt jutott ide ez az ország, ahova most. Semmi színvonalas járműgyártás, semmi adórendszer-megújítás, semmi haladás, csak növelik az inflálódást a külföldi székhelyű cégek tömeges becsődítésével...

Máskülönben nagyon mellément a lövedék, mert messze nem 13 éves vagyok, valamint egyáltalán nem játszom a fentebb megnevezett játékokkal, de hát ítélkezni a másik felett látatlanban mindig könnyű dolog, nemde?

2023. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, indulj el akkor egyedül visszafoglalni Erdélyt. Sok sikert hozzá! Ne másokat akarj a halálba küldeni, te kis fotelrambo!
2023. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6%
#8 De persze ezekre a problémákra mi más lenne a megoldás, mint a sorkatonaság....az mindent megold. Látszik, hogy nyári szünet van, Pistikék itt tobzódnak a gyakorin.
2023. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!