Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Esztergom, Veszprém miért...

Esztergom, Veszprém miért lett a fidesz helytartója?

Figyelt kérdés

Esztergom, elég a Tóth Gabi számra gondolnunk, és állandóan fidesz a nagy keresztény Esztergomot reklámozza.

Veszprém pedig... Veszprémi vagyok, a Veszprém TVben megy a fidesz propaganda, de nem az Bayer Zsoltis, hanem a Novák Katalin felé (kereszténység, család), kb az összes veszprémi médiában szereplő nő egy Novák Katalin klón.


Most hagyjuk azt hogy hányan szavaznak ide-oda. Legtöbb pénzt Veszprémbe menekít a fidesz.



2023. júl. 7. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Erről az egészről nagyon érdekes kutatást lehetne tartani, hogy random városok miért ennyire fideszesek vagy ellenzékiek. Nekem a családom Ceglédről származik és az előző előtti választáson alig nyert a fideszes polgi és utána pedig most van egy ellenzéki polgink. Pedig egy szimpla város ahol ugyan úgy gyárak vannak, elöregedő lakosság, nem kevés roma, kevés diplomás és sorolhatnám, de mégis ellenzékiek. De akkor ott van Debrecen ami egy egyetemi város, mint Szeged, de mégis egy fideszes város... miért?


Neked kérdező van erre teóriád? Vagy bárki másnak? Szívesen olvasgatnék a témárol.

2023. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem földrajz. Debrecen Alföld közepén van, rengeteg szántófölddel, ezáltal tanyasi mentalitás, Szegednél ott a Tisza, és azért történelmileg is... Szeged elég régóta baloldali.
2023. júl. 7. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért van média, mert nézik. Ilyen totgabinovakkatikkal nem szabad foglalkozni
2023. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!