Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van ebben a cikkben csúsztatás...

Van ebben a cikkben csúsztatás, hazugság? Ha igen, mi az?

Figyelt kérdés
[link]

2023. júl. 10. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
A teljes ellenszél egy nagy hazugság.
2023. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Eddigi tapasztalataim alapján inkább hiszek az Ellenszél-nek, mint Gulyás Gergelynek.

Utóbbi a nagy ember ... propagandájának a része. Nehezen képzelhető, hogy az igazságot mondaná azzal szemben, amit mond neki.

2023. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
#1 Nem akarsz válaszolni a kérdésre?
2023. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pintér László ***** válasza:
63%
Bocsánat az offért, de Engem is érdekelne a válasz, hogy mi a hazugság és hogy az miért hazugság.
2023. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A linken van egy videó. Egy angolul értő embernek kéne meghallgatnia, és akkor egyértelműen eldőlne, hogy az Ellenszél-nek vagy Gulyás Gergelynek van-e igaza.


Sajnos én nem vagyok angolul értő, így nem tudom ezt megtenni.

2023. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A videóban ugyanazt mondják, amit a cikkben írnak. Az áthelyezés nem kötelező,

a szolidaritás kötelező, tehát gondolom kivenni a részt a menekültügy megoldásában. És felhozza Lengyelországot, ahol 1 millió ukrán menekült van, tehát az ország ebből a szempontból nyomás alatt van, gondolom nem várható, hogy befogad máshonnan is.


Nem tudom, mit kommunikált Orbán, a cikk szerint azt mondta, nem kell menekültet befogadni, de a szolidaritás kötelező elve miatt a cikkíró szerint mégsem mentesült a kötelezettség alól.

2023. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Köszönöm szépen.

Ezek szerint megvan a kérdésre a válasz.

2023. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5


Pontosan azt mondja, amit a cikkben írnak. Nem kötelező, hanem szolidáris alapú.

2023. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!