Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Mi Hazànk fèle büntetèsvè...

Ha a Mi Hazànk fèle büntetèsvègrehajtàs olyan jól működik akkor Brazìliàban mièrt ilyen nagy a bűnözès ès vannak konkrètan hàborùs övezetek?

Figyelt kérdés

Pedig ott aztàn nincsenek luxusbörtönök:


[link]



2023. júl. 13. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Képzeld mi lenen ott ha luxusbörtönök lennének...
2023. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 árokpart ***** válasza:
24%
Braziliában lényegében van akinek luxusbörtön aki meg tudja fizetni. Ott ugyanis még egy ágyért is fizetni kell vagy ha nincsen rá pénzed akkor vagy a földön fekszel vagy kölcsön kérsz, viszont mutatták, hogy aki adós és nem tud fizetni a bandafőnök kegyetlenül és példásan megbünteti. Teszem azt ha pl. lebukik droggal egy világsztár és maximálisan perkál még akár azt a pár évet egy börtönpalotában is letöltheti. Az kb. olyan luxus mint amiket a filmekben látsz dollármilliomosok házai, csak ezt őrzik fegyveres őrökkel. Pablo Escobar a kokainkirály is luxusbörtönben volt.
2023. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Tök jó lett volna ha Toroczkai megvalósítja az orosz bérrabszolgatartós marhaságát, aztán ha az erőszakos bűnözőink leszolgálnak az ukrán fronton, akkor visszaszabadították volna ránk őket.
2023. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

3

Sokkal jobb lett volna ,nem jöttek volna haza, lévén hogy a Wagneresek is elöl tolták maguk elött a börtöntöltelékeket meg az Ukránok is.

Sőt,az a harmadik ukrán hadsereg már..

Szóval, igen, sokkal jobb lett volna!

Mert most tuti hogy hazajön

2023. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 árokpart ***** válasza:
86%
Most nem értem miért lettem 0-ra lepontozva. A Ntional Geographic Bekasztlizva külföldön című sorozatában láttam, hogy nemcsak a brazil, de a dél-amerikai börtönök valóban ilyenek. Ez a sorozat nem kitaláció, hanem valós emberekkel történtek meg.
2023. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 Szerintem csak nem szeretnek téged, meg picit nehezen olvasható volt, amit leírtál.
2023. júl. 13. 14:13
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Én kedvellek árokpart, vicceseket szoktál írni.
2023. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

ezek csak kiragadott pldák...a távoli Szibériában, például a Fekete delfin olyan ideális rabtartást valósított meg, hogy szökési kísérlet sem volt, és élve nem is szabadult csak egy rab.


Akár Kínában, akár az orosz távolkeleten vannk az igazi börtönök...Braziliában, általában dél-Amerikában meleg van...de Szibériában?

2023. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Tehàt ahol meleg van ott magas a bűnözés? Te miről beszélsz ember?
2023. júl. 13. 14:24
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

Nem a #8 as vagyok,de eléggé gáz hogy nem érted ,vagy nem akarod az összefüggést

De az ilyen minek vergődik a gyakorin, és próbál egy kérdéssel beleállni a Mi Hazánkba?:D

Segítek: ahol jó az idő, könnyeb elszökni mert nem fagy meg szökés közben mint mondjuk Szibériában pár óra alatt, míg civilizációhoz ér.

Max izzad.

Szívesen !:D

2023. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!