Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted Fair Right Ádám...

Szerinted Fair Right Ádám meleg? Kiküldték tudósítani a Pridera, de olyan feje van, mint aki élvezi is és még úgy is öltözik


2023. júl. 18. 01:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Hang nélkül néztem, éppen lehet. Csarnoki tudósító, Pride tudósító, New York-i tudósító.
2023. júl. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
A megafonos gyerekeknek ez egy témája van csak a melegek.Az infláció,gazdaság,korupció meg már tulságosan érinteni a pártot ami el tartja őket közpénzen ezért ezek náluk tabu témák.A felvonuláson meg nem is magyarok vonultak hanem német,brazil emberkik szóval még nem is magyar téma Pestre sok helyröl menek de ha mos egy arab oda utazik azt nem tudositják csak ha vonulgat.
2023. júl. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
A lőtéri kutyát nem érdekli! Ha rajtam múlik, tőlem bele is ülhet a Kossuth-téri állami zászlórúdba, - ha az esik jól neki!
2023. júl. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Demion ***** válasza:
74%
Nem gondolom, hogy meleg lenne, inkább csak tele van gyermekkori traumákkal, szeretetlenséggel, feldolgozatlan negatív pszichés élményekkel, és ezeket másokkal szembeni gyűlölködésben éli ki.
2023. júl. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%

Miért fontos kérdés, hogy meleg-e?

Ha meleg lenne akkor nem csinálhatna interjút, vagy ha mégis hetero akkor nem mehet ki a pridera?

Szerintem a kérdező homofób...

2023. júl. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Ideglelésem van a Megafone-tól, de az a riport magukhoz képest még egész kulturáltnak tekinthető (mondjuk nem láttam végig:)). Ádámban néha azt érzem, hogy néha még hajlandó lenne a másik oldal álláspontját is mérlegre tenni. Deák és Bohár Dani a trash-vonal :).
2023. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Talán azért, mett neki közé nincs a megafoshoz.
2023. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megafos😆. Ezen még fanként is elmosolyodtam.
2023. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
LMP féle Ungár Péter a palija azt suttogják..
2023. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Eltudom képzelni. Sajnos ő az a fajta bohóc, aki akkor se venné észre, hogy meleg, ha a farkát 1 hete minden este Wispertonba tenné.
2023. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!