Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz hogy a falvakban már...

Igaz hogy a falvakban már megkezdődtek a betörési hullámok és a megélhetési bűnözés, az emberek egyre szegényebbek és rettegésben élnek?

Figyelt kérdés

Most hogy ennyire beütött az inflációs sokk, ráadásul még a közmunka is sok helyen a csókosok kiváltsága lett, mivel még az sem jár mindenkinek, kvóta van teleülésenként a közmunkára is.

Igaz, hogy vidéken már teljesen elszabadult a pokol, elindult a megélhetési bűnözés? Ismerősöm mesélte, hogy idén már 6 helyre törtek be a falujában, mindenki retteg, otthon kell maradni őrizni a házat, meg ilyenek.

Ennyire dübörög a gazsaság, hogy harmadik világbeli állapotok vannak a Fidesz inflációs politikája miatt?


2023. júl. 28. 10:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
48%

"Ismerősöm mesélte"🤣

Te is a fidesz miatt születtél meg?

2023. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%

Nem igaz.

Honnan veszed ezt a marhaságot?

Közmunkás azért van kevesebb mert találnak helyette rendesen munkát.

Semmivel nem rosszabb a helyzet, mint volt 1-2 éve is.

"Ismerősöm mesélte, hogy idén már 6 helyre törtek be a falujában, mindenki retteg, otthon kell maradni őrizni a házat, meg ilyenek."

Rokonaim községében 20 éve ugyanez a helyzet ami az elmúlt évtizedben ugyan jelentősen javult, de akik 20 éve is loptak azok lopnak azóta is. Ez nem most történt változás, ez maradt még korábbról.

2023. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk az utóbbi két évben rendszeres lett a betörés. Az meg vicces, amikor a rendőr csak széttárja a kezét, úgyse lesz meg a holmi mert már biztos az orgazda is túladott rajta.

A sebesség mérés az megy lesből támadnak 30ezerért a reggel munkába igyekvő emberekre.

2023. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
38%

"A sebesség mérés az megy lesből támadnak 30ezerért a reggel munkába igyekvő emberekre."

Mármint a gyorshajtókra.

2023. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
33%

Bár úgy hallottuk egy bandát pár faluval arrébb elkaptak.


Nemrég meg egy család disznó telepére törtek be leöltek 4 disznót és elvitték. Igaz az legalább étel.

2023. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
35%

Bírom az ilyen nagykörúton belüli tesiből felmentett homárokat, akik azt is elhinnék, hogy Budapesten kívül lovaskocsival járnak az emberek, vályogházakban laknak és dárdával vadásznak mamutra.

Ugye már értitek miért pusztult ki az szdsz?

2023. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
40%

Tudod faluból kifelé a tábla az utolsó ház után 150m-rel, 66-al kimenni szerintem belefér, de tudom itt mindenki betart mindent.


Szerintem rosszabb 50-el menni ott, ahol sűrű a forgalom, gyalogosok stb.


Az út és látási viszonyoknak megfelelően szoktam vezetni, igyekszem betartani a szabályokat és ha úgy érzem lassabban is hajtok mint a megengedett.

2023. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
Igaz. Úgy 20-30 éve.
2023. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%

"de tudom itt mindenki betart mindent."

Nem igazán. Ellenben nem is játszom az áldozatot meg hibáztatom a rendőrt amiért merészelte észrevenni, hogy nem álltam meg a STOP táblánál.

2023. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
25%

Van úgy, hogy nem állítom meg nullára az autót mert belátható és van, hogy megállítom pedig nem kéne mert nem látom be rendesen.

Én igenis hibáztatom, mert nem azokat üldözi, akiket feladata lenne, hanem az átlag embereket terrorizálja.

2023. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!