Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz hogy a falvakban már...

Igaz hogy a falvakban már megkezdődtek a betörési hullámok és a megélhetési bűnözés, az emberek egyre szegényebbek és rettegésben élnek?

Figyelt kérdés

Most hogy ennyire beütött az inflációs sokk, ráadásul még a közmunka is sok helyen a csókosok kiváltsága lett, mivel még az sem jár mindenkinek, kvóta van teleülésenként a közmunkára is.

Igaz, hogy vidéken már teljesen elszabadult a pokol, elindult a megélhetési bűnözés? Ismerősöm mesélte, hogy idén már 6 helyre törtek be a falujában, mindenki retteg, otthon kell maradni őrizni a házat, meg ilyenek.

Ennyire dübörög a gazsaság, hogy harmadik világbeli állapotok vannak a Fidesz inflációs politikája miatt?


2023. júl. 28. 10:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
43%

nem kell túllépni, ha főúton 50 -el szaladsz be egy őzbe, akkor is te vagy a hibás.

Ha lakot területen 30 -al ütsz el egy gyalogost aki átszalad az úton, akkor a gyalogos.

(És utána még lehetsz fideszes polgármester, ez a mi falunk vezetője)

2023. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez már régóta megkezdődött, most csak fokozódik.
2023. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
50%

Most olvastam a hírben, az új törvény szerint akkor is mi vagyunk a felelősek a vadgázolás esetén, ha az olyan út szakaszon történik ahol nincs vadveszély tábla kihelyezve.

Így mostantól minden vadgázolás lényegében orvvadászatnak minősül, ha az nem vadászat során üldözött - hajtott vaddal történik.

Tehát ha a lánchíd közepén elgázolsz egy vaddisznót, akkor orvvadász is vagy.

Mondjuk én a karmalitában hajtanék át rajta, de vissza is tolatnék, biztonság kedvéért megnézni, nem -e szenved szerencsétlen pára.

2023. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
61%
20 Ha lesz jogosítványod és levezetsz 100ezret majd visszatérünk a témára.
2023. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Olyan faluról van szó, ahol eddig még nem volt jelen efféle bűnözés. Idén meg már a 6. történt.

Ezek szerint mégiscsak elindult az élelmiszerár rekord infláció miatt egy erős megélhetési bűnözés hullám, aminek senki nem látja hol lesz a vége, mert az árak egyre csak növekednek.

2023. júl. 28. 12:57
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

#24: nem a 20 -as vagyok, de megvan és megvan. :-)

ÉS én is azt mondom, hogy be kell tartani lakott területen a 50 kívül a 90 -et.

(Sok helyen az út minősége se enged többet, 60 -nál is szépen törtnek karok - rugók..)

2023. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 árokpart ***** válasza:
23-as Nem minősül orvvadászatnak.
2023. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#23 Mit olvastál és milyen hírben? Mert amit én olvastam abban semmi ilyen nincsen, épp ellenkezőleg:

[link]

2023. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Tiszta Mad Max van már a falvakban... ja nem.
2023. júl. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha beleszüretelnek a konyhakertünkbe és idén fordult elő először de már 2 alkalommal, az számít?

Korábban csak a gyümölcsfákról loptak, most már uborka, paradicsom, paprika is sláger lett.


Én sem értem, pedig 500ezer felett van az átlagjövedelem...

2023. júl. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!