Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen témákra számítotok az...

Milyen témákra számítotok az idei Traziton? (2023)

Figyelt kérdés

Első körben arról érdeklődnék, hogy milyen témák lesznek. Névlegesen mi lesz a beszélgetés kiindulópontja, kerete? Mik az aktuális témák, amikből a házigazda várhatóan akar majd hasznot húzni?

Egy jó érvelés 3 részből: Mit? Miért? Hogyan? Leginkább arra vonatkozik ez a kiír kérdés, hogy tárgyilagosan mit csinálnak majd? Tervben van, hogy lesz majd másik kérdés is a témában.


[link]



2023. aug. 10. 21:46
 1/3 Sulek Péter ***** válasza:

Szia!

Tudom ez nem tartozik ide, de elég szomorú dolog, hogy politikai rovatba kikerül egy értelmes kérdés, és senki válaszol rá, de uszitóbbnál uszitóbb értelmetlenebb kérdésre, meg 10-an ugranak, és hergelik egymást.


Remélem ez a Tranzit egy kicsit hozzátesz a magyar politika élet javításához.

Kérdésedre válaszolva, én ezt találtam.


Éld át a nyár legütősebb vitáit idén is a tihanyi Tranziton augusztus 24-27. között.

⚔️Merre tovább, melyik úton? címmel az ország helyzetéről csap össze Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Márki-Zay Péter, a Mindenki Magyarország Néppárt elnöke.

🎥A vitákat élőben követheted itt, a Facebook-oldalunkon!


de ezen kívül SMidt Mária,illetve Kocsis Gergővel is reklámozzák.


Ebből az derül ki Gulyás Gergely és Márky-Zay vitája köré építik a dolgokat, de gondolom ezen kívül is felszólalnak többen, hogy kik az vagy nincs még kiírva, vagy én nem találtam meg, de szerintem lesz szó háborúról, inflációról, Eu Brüsszel ilyenek.

Oktatás,egészségügy ilyenek lehetnek szerintem,de nem láttam sehol még konkrét programot.


Remélem minőségi program lesz és előremutató.

Neked és mindenkinek, aki részt vesz, vagy nézni fogja kellemes időtöltést kívánok.

2023. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sulek Péter ***** válasza:
Bocsi nem Kocsis Gergő, Kocsis Máté
2023. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elvétve előre bejelentenek más vitákat is FB profiljukon:

Bedő Dávid vs Hollik


Nem számítok szórakozásra, hanem rosszabb...


Lehet hogy csalódást kell hogy okozzak. A témában kiírt következő kérdés drámaibb lett:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..

2023. aug. 12. 04:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!