Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképesztő mi van már Budapest...

Elképesztő mi van már Budapesten, sosem volt ennyi hajléktalan, kéregető, drogos/szipus az utcákon. És ennyi roma sem. Ez Tarlós vagy Karácsony műve?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van most, de állítom, hogy sosem volt ilyen rossz a közállapot Budapesten mint most. Egyszerűen már mint valami 3. világbeli város, a külföldiek is már költöznek innen elfele. A digitális nomád fórumon mindenki fikázza Budapestet, hogy milyen alja már és ahhoz képest drága.

És hát a magyarok is költöznek el onnan, már csak 1,6 millióan laknak ott. Az egyetlen EU-s főváros aminek csökken a lakossága. Nyilván azért mert élhetetlen.

Ez kinek tudható be? Tarlós hagyatéka vagy Karácsony ilyen rossz?


2023. aug. 18. 14:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
27%
Akár tetszik akár nem, ez az eszetlen liberalizmus műve.
2023. aug. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Jehova tanúi szoktak a Nyugati aluljáróban táncolni, nem a csövesek.
2023. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Válságok alatt ez sajnos nem ritka, főleg egy romokban lévő ellátórendszerrel és nulla segítségnyújtással, köszönd a teljhatalommal uralkodó kormánynak.
2023. aug. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
29%

jaj Istenem ne kenyeskedjel mar xd majd mindjart teged jobban foglak sajnalni hogy el kell setalj a csoves mellett mint ot akinek ott kell aludnia es meg az ilyen budai ficsurok mint te orulhet ha nem kopnek ele.

erdekes no letemre nem feltem mikor estenkent jartam haza nepligetbol egyes villamossal, at a hos utcan, puskas stadionon es a tobbi. sose ert atrocitas. mondjuk en nem is szalvetaval fogom a f@szt mint egyesek. nojj fel

2023. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!