Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki milyen ökörséggel találkozo...

Ki milyen ökörséggel találkozott már fanatikus Fidesz-hívők részéről, akik hajmeresztő csodatetteket tulajdonítanak Orbán Viktornak vagy a pártnak?

Figyelt kérdés

Mivel épp hatalmas hurrikán tombol Kaliforniában, megint hallottam egy csodaszép dicséretet egy megszállott Fideszestől: hála Isten, hogy Orbán Viktor a miniszterelnök nálunk, mert máskülönben itt migránsok, melegek és olyan természeti katasztrófák lennének, mint most Amerikában. Ugyanez a személy a több mint két éve történt horvátországi földrengésekről is azt mondta, hogy ott is pontosan azért történt a földrengés, mert nem Orbán Viktor vezeti őket.


Azon gondolkodom teljesen egyedülálló esettel van dolgom, vagy mások is találkoztak már ilyen "ténymegállapítással"? Nos?



2023. aug. 21. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Hogy Orbán Viktor jobb, mint Gyurcsány és legalább kormányozni tud...
2023. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Egyik 70+-os rokon oltott olyat, hogy Orbán tette ingyenessé a felsőoktatást. A felesége azt hittem felborítja az asztalt, hogy "akkor a lányaink hogy tanultak ingyen bazmeg?"
2023. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 árokpart ***** válasza:
78%
Mintha csa ez a két ember lenne. Édes Istenem! Nem lehetne végre már egy polgári közép amelyik az országot irányítani tudná?
2023. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Nagyapám kő fideszes, szentül meg van győződve róla, hogy migránshordák állnak állig felfegyverkezve a déli határon, de a kerítés és a rendőrök visszafogják őket. Amikor megkérdeztem tőle, hogy hogyan lehetnének már állig felfegyverkezve Szerbiában, akkor azt mondta, hogy a szerbek továbbküldték őket hogy ne náluk okozzanak galibát. És erről szentül meg van győződve, komolyan.
2023. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Én azokon az öregeken szoktam röhögni magamban


Akik szidják a "komcsikat" istenitik Orbánt és természetesen Putyint

És ha rákérdezek hogy bocsi de Orbán pont azt csínálja mint a "komcsik" csinálták, mármint hogy az oroszok facát copja


Akkor azt mondják, hogy de me azok szovjetek vóótak ezek meg már jó oroszok:)

2023. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Hogy zsinórba nyeri a választásokat teljesen becsületesen csalás nélkül, a 2010 előtti rendszerben is ugyanígy nyerne. :D
2023. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm és szülei kiselőadást tartottak arról, hogy Felcsúton kineveltek egy "világbajnoki szintű" focicsapatot. Közvetlenül ez után jött az a bizonyos 8-1 meg 3-0 Román-magyar.
2023. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A mindenhol migránsok lennének emberekkel én is találkoztam, általában mindegyik tök részeg volt szemmel láthatóan több évtizednyi alkoholizmus állapotában.


Választások napján lementem a Bubbles-be mosni. Odajön egy fazon: Szavazott már? A Fideszre KELL szavazni, különben háború lesz. Az a másik, a Gyurcsány embere az háborút akar...

2023. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm szerint Orbán lecsökkentette az árakat, nézzem csak meg, a Coopban olcsón vette a 2,8%-os tejet, míg a lipsi Lidliben még az 1,5%-os tejért is csillagászati árat kell fizetni. Saját szemével látta 🤣
2023. aug. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem az amikor a vidéki elkezdi az "az a szemét Kari Geri" szöveget. Közben még életében nem járt még megyeszékhely közelében sem, nem hogy Pesten 🤣
2023. aug. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!