Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Ázsiából betelepített...

Az Ázsiából betelepített migráns-munkavállalók most jók vagy rosszak?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok, hogy a sokszínűség, multikulturalizmus és másság az jó dolog.

Viszont azt is tudom, hogy Orbán Viktor gonosz. Ő a rossz.

2015-ben amikor az arab és afrikai migránsok illegálisan jöttek, ott világos volt, hogy azok a migránsok jók. Mivel multikulti + Orbán is ellenzi. Tehát duplán jók.


Viszont most az ázsiai migránsok kapcsán kissé bizonytalan vagyok. Egyrészt tudom, hogy ők is mások, idegen kultúra tehát jók. Viszont Orbán is támogatja őket, Orbán meg ugye a rossz.


Tehát nem tudom eldönteni, hogy most akkor ők jók vagy rosszak?

Valaki segít választ adni?



2023. aug. 21. 15:06
A kérdező szavazást indított:
Ők jók, mivel ez is multikulti és másság
Ők rosszak, mivel Orbán telepíti be őket
13 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Akkor jók, ha amikor idejönnek, akkor tiszteletben tartják a kultúránkat, betartják a törvényeinket, nem erőszakolják meg az asszonyainkat és nem veszik el a munkánkat oh wait, de, hát magyar munkavállalók munkáját veszik el, tehát nem jók.
2023. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
9%
Vendégmunkások, a munkavállalási engedélyük maximális meghosszabításának ideje 5 év.
2023. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
jóóók me azokat az Orbány hozza hogy megnetse a munkánkat:D
2023. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Igazából a gazdag arab országok is ezt csinálják.


Az ún (kamu) "menekültek" befogadása probléma lett volna.Ugyanis pénzbe kerülne, de értéket nem teremtenek, csak viszik a pénzt.

2023. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#1


Igen, ez valóban nagy gond, hogy elveszik a munkánkat. Pont úgy mint a 23 millió román. (Viszont fontos megjegyezni, hogy Románia maga mint ország viszont jó és tiszteletreméltó)

Viszont akkor úgy kellene csinálni, hogy egyetlenegy migráns sem dolgozhat, hanem alanyi jogon segélyeket kap. Mivel a Nyugat-Európában élő migránsok is kapnak rengeteg segélyt, és ők pedig jók.

Ha itt is ez lenne, akkor ők is jók lennének, nem?

2023. aug. 21. 15:13
 6/21 A kérdező kommentje:

#4


A menekültek mindig a jók

2023. aug. 21. 15:14
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

6#

Mitől?

2023. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#7


Mert ők mások. A multikulti, sokszínűség az jó.

2023. aug. 21. 15:16
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha dolgoznak helyettünk akkor nagyon jók.
2023. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Fidesz troll vagyok de még erről nem kaptam semmilyen direktívát a pártközpontból.
2023. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!