Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz és személyesen Orbán...

A Fidesz és személyesen Orbán Viktor mennyit tesz az LMBTQ mozgalom és gender szemlélet előmozdításáért milliárdos közpénz propaganda hadjárat eredményeként? (igaz a negatív reklám is reklám...)

Figyelt kérdés

Lassan nincs olyan fideszes hozzászóló, aki a 3-4. mondata után ne ezzel hozakodna valamilyen szinten elő, szinte bármilyen politikai témájú kérdés kapcsán. Száz milliókat költ közpénzből a Fidesz LMBTQ negatív propagandára a szavazói figyelmét a normál hétköznapi megoldandó feladatokról rászegezi a meleg és más szexuális kérdéskörre.


Ez kinek éri meg hogy ezt csinálta a Fidesz?


Normális dolgozó boldog életet élő bal és jobboldali ember nem foglalkozik napi órákat mások vagy saját szexuális orientációjával és ennek problémakörével. Ott volna neki a család, a munka, az otthon, a hobbi téma. Most sikerült elérni Orbánnak hogy a gender kérdés beteges méreteket öltsön pro és kontra...



2023. aug. 22. 22:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%
30. Persze a tisztességes kereszténységről gondolom nem hallottál..
2023. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

31. Butaságokat írsz: nem akartam kitérni rá, de ha már szóba hoztad jöjjön az igazság:

A keresztény ember aki igazán hívő csak tisztességes lehet. Így annak hogy tisztességes keresztény nincs sok értelme ....


Keresztény ember nem foglalkozik genderrel és LMBTQ-val naponta órákat. Ahogy Orbán kényszeríti rá a megtévedt hívőit.

Keresztény ember a Jóistennel foglalkozik és a Bibliával, a családjával a munkájával hobbijával.

És nem engedi magát Álistenek szolgálatába ahogy Orbán elveszi a hitüket és Fidesz hitté akarja ördögien alakítani. Nagy a kísértés, de hát az Ördög mindig ilyen.

2023. aug. 27. 16:45
 33/36 anonim ***** válasza:
16%
Végül is kérdező a te véleményed is csak 1 a sok vélemény közül. Nincs relevanciája.
2023. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

33. Jól látod én is ilyen szerényen állok hozzá.


Csak egy jó tanács: minél hamarabb kiesel Orbán bűvköréből annál hamarabb indul meg a gyógyulás, szó szerint test-lelki tisztuláson megy át az ember. Én csak tudom, sajnos egy cipőben jártunk korábban... :(

2023. aug. 27. 18:31
 35/36 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon jól látod a dolgokat, mivel egyik oldal bűvkőrében sem élek ugyanis mindegyik oldal szar. Felesleges időtöltés abban a naivitásban élni, amiben benne vagy és nem akarsz kijöni, tudniillik, hogy ma MO-n van értelme politizálni és bármelyik oldalra állni. A testi, lelki gyógyulás pedig nem itt kezdődik. Értem a végtelen cinizmusod, önhittséged es ifjú korodból adódó egodat de hidd el ezek nem vezetnek sehova. Mit szeretnél tenni az ország érdekében. Összefogni? Kivel? Demonstrálni? Kivel? A nemzetet szépen megosztották ideológiák mentén és míg magyar ember magyar embernek farkasa lett, addig fent a politikai jobb és bal szétlopta az országot. Ideje felébredni. Valamikor el kell kezdeni. Nem szégyen az.
2023. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Röviden: Vagy 100% ugyanazt mondod, amit mi, vagy befogod a pofád. Ha nem, akkor Orbánista vagy. Mi viszont gátlastalanul beleszólhatunk a ti dolgotokba.
2023. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!