Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz kormányzások alatt a...

A Fidesz kormányzások alatt a 2,8x-osára nőtt az átlagbér. Ezt miért esik nehezére elhinni az ellenzékieknek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 27. 20:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
52%
#40. Őszintén nem is értem magamat, hogy miért állok még le egy akkora szakadt prolival, aki kétszer is "hazúgnak" írja a hazugot, de annyit azért még fogj már fel, te szerencsétlen, hogy az általam linkelt cikkek egy másik időszakra szóltak, mint amiről te beszélsz! 2022-re vonatkoztatva régiós csúcs reálbérnövekedést sikerült produkálni, azért linkeltem, hogy lásd: ilyen is volt (akkor valahogy nem láttalak Éljen Orbán!-n kiáltani, akkor gondolom épp egy másik mutatóba kellett kapaszkodni, amiben "utolsók vagyunk"), 2023 nyarán pedig régiós utolsó helyet. Ettől még nem omlunk össze, egyszerűen recesszió van, mint például a német gazdaságban is. Ez gáz, de sajnos tőlük elég nagy mértékben függünk, és így is azt mondhatjuk, hogy továbbra is együtt mozgunk a régióval. Mi a bánatos f@szt nem lehet ebben felfogni? Hát mennyire kell elinnod kannásborral az agysejtjeidet, hogy ne csak a "fideszes hazugság, ellenzéki igazság"-dimenzióban tudj gondolkodni? Értem, hogy addig tart az IQ-d, hogy óbán, de így sajnos bárminemű vitára képtelen vagy, bazmeg. Jézusom, kik kommentelnek ide, te jó ég. És ez a nagy kormányváltó ellenzék...teljes agyhalál.
2023. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
70%

Vicces agymosott kisember. Nagyon jó szórakozást nyújt a fajtád.

2022-es adatokat írod 2023 augusztus végén? Te még magadat is hülyének nézed?

Szánalom a köbön, de legalább vicces.


Mellesleg: "kannásborral"

Az kannás bor te szerencsétlen, na abból ittál túl sokat, ha ilyen ködös az agyad működése.

Ezek a hozzád hasonló inkompetens hazudozó emberek állnak a fidesz mögött. Köszönöm, hogy bemutattad a fidesz propagandisták átlagos intelligencia hányadosát amit igaz, hogy nagyítóval kell elemezni, de ne hibáztasd magad, tőled ennyi telett.

2023. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
91%
Várom az utolsó szó kijavítását. :D
2023. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
19%

#42. A kannásbor itt egy nyelvi játékosság (hiába is magyaráznám, egy ketrecbe zárt majommal is komolyabb eredményeket érnék el), hiszen teljesen világos, hogy a valóságban Frontinra fogyasztasz Várda keserűt. :) Ráadásul még ezt sem tudnád magadtól, ha nem írta volna meg neked az e-nyelv.hu. Ezzel szemben a "hazúg" valami szédületes retardáció, mégcsak nem is elírás, hanem egy olyan ember értelmi szintje, aki nem fejezte be a nyolc általánost. De el ne hidd, hogy én most komolyan vitatkozom veled, akinek az agya két eltérő időpontban vizsgált adatot nem bír befogadni, a kettőnk írásképéből elég világosan látszik, hogy melyikünk a rottyon lévő munkásőrnyugdíjas (spoiler: nem én).


"2022-es adatokat írod 2023 augusztus végén?"


Hahahaha, erről írtam fentebb. Amikor valami árnyalja azt a képet, hogy itt minden szar és óbáán, akkor az az ellenzéki keménymagnak onnantól valahogy nem számít. Évekig hallgattuk például, hogy a GDP PPP a legfontosabb mutató, aztán amikor az azt mutatta, hogy visszaelőztük Szlovákiát, akkor hirtelen az a mutató már nem számít, csak egy a sok közül, és most már valami mást kell nézni, ami szerint elmaradott suttyó nép vagyunk a Fidesz alatt. 2023 februárjában te például az említett cikkeket biztosan nem szemlézted, hiszen nem az jött ki belőle, hogy szarbán, hanem az, hogy régiós legjobbak vagyunk (gondolom, az neked nagyon fájt). Nekem meg most meg akarod szabni, hogy én csak ne hozzam fel, amikor te a friss adatokkal jössz, hát most csak az számít és lám, ott áll benne világosan, hogy óóbáán... és csak állsz ott és nem érted, hogy mi a fenéért nem működik. Miért nem bukik már meg? Hát nem látja ez a sok hülye, hogy nálunk minden rossz és mindennek Orbán az oka? 🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

2023. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
93%

"nyelvi játékosság"

Ááá nagyon buta vagy. Az általad említett ketrecbe zárt majomtól kérhetnél egy kis felvilágosítást vagy segítséget feltéve, hogy nem a tükör előtt állsz mikor a ketrecbe zárt majmot látod.

Irónikus ez a szöveg egy bamba fidesz birkától.

2023. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
0%

#45. "Irónikus"


Jézusom, de könnyű ellenfél vagy, szegénykém. :DDD

2023. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
91%

Ellenfél?

Kevés vagy te ahhoz.

A fidesz majmokkal pont ez a baj, hogy mindenkiben az ellenséget látják.

IrÓnia: A ketrecbe zárt majom is jól érzi magát(mint te) ameddig meg nem tudja, hogy van a ketrecen kívül is élet.

2023. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
19%
#47. Tehát ha a helyes alak az irónia, akkor az irónikus szintén helyes? Van egy rossz hírem. 🤡🤡
2023. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is van egy rossz hírem.

Most jön amikor a fagyi visszanyal. Sokszor játszottam már ilyet fidesz kutyákkal.

Amikor nem sikerül a gagyi fideszes propagandával megfertőzni a még értelmes elméket, akkor jön az igazi fideszes mentalitás: a témától eltérve mindenkiben hibát és ellenséget keresve való fröcsögés, bizonygatás, megmagyarázás. Érted már, hogy a minimális írás hiba a horgon a csali?

Te meg a bamba hal vagy aki benyelte. Már az elején írtam, hogy vicces és szórakoztató a műsor.

Szóval! Milyen ellenfél?? 😁😁🤣

2023. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
0%

#49. "Érted már, hogy a minimális írás hiba a horgon a csali?"


Igen, hát persze. Előre megfontoltan, szándékos írt "hazúg" és "irónikus"...amiben ráadásul a saját logikád szerint nem is bízhatsz, hogy észreveszik a fideszesek, mert azok ám úgyis hülyék. :) És mindezt azért, hogy megadd nekik a lehetőséget, hogy ne kelljen az igazi érveiddel foglalkozniuk, hanem leragadhassanak az ilyen "jelentéktelen" előírásoknál? Aki neked azért jó, mert... miért is? :D


Láthatóan belezavarodtál a saját kínos magyarázkodásodba. Még egyszer utoljára megalázlak, aztán hagylak. A fenti hibák egyáltalán nem apróságok voltak, és főleg nem szándékosak. Sajnos ezen a szinten vagy, részemről pedig volt értelme erre rávilágítani, hiszen sokmindent megmagyaráz. Fentebb a legegyszerűbb mondatokat sem voltál képes befogadni, nem értetted meg, hogy miért linkelek be az év elejéről is cikkeket annak árnyalására, amikor írod, hogy "uToLsóKvAgYuNk". Látva az írásképedet, ebben semmi csodálkoznivaló nincsen. Ne aggódj, én sem először látom ezt a fajta megnyilvánulást ellenzéki kommentelőkön, és ha én látom, akkor más is látja. Szándékotok ellenére folyamatosan győzköditek az embert, hogy az ellenzéktől minél távolabb tartsa magát, és igazából ez egy jó dolog. :) Mint írtam, nem vagy ellenfél.


No, további kellemes várakozást a kormányváltásra! :D

2023. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!