Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz kormányzások alatt a...

A Fidesz kormányzások alatt a 2,8x-osára nőtt az átlagbér. Ezt miért esik nehezére elhinni az ellenzékieknek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 27. 20:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 A kérdező kommentje:

#40

"Akkor mi a helyzet a reálbérekkel magyarországon?


Eddig azt a hazúg fidesz propagandát toltad, hogy magyarországon nőttek a reálbérek, holott az egész EU-ban negatív rekordot döntött magyarország a reálbérek csökkenésében."

Ez nem hazug fidesz propaganda, hanem tény. Magyaroroszágon a Fidesz kormányzások alatt reálbérnövekedés volt. Ezt az Eurostat-on is megnézheted. Vagy az Európai Unió is fidesz propagandát tol?

Az meg, hogy az utolsó évben reálbércsökkenés volt még nem teszi semmissé az azt megelőző 12 év növekedését.

3+5+4+2-3 összege sem lesz negatív szám csak mert az utolsó tag negatív.

2023. aug. 29. 09:38
 52/83 anonim ***** válasza:
75%
#51. Dehát nemérted, hogy most csökken???? Miért jössz az előző időszaki növekedésekkel, amikor most csökken és Orbááán???
2023. aug. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
70%

#50 Szeretnéd még ennél is jobban megalázni magad?

Észrevehetnéd, hogy a válaszod alapján pontosan az van amit írtam. Még mindíg kevés vagy.

Mellesleg ajánlom figyelmedbe a saját írásod elolvasását amiben nem egy hiba van. 🤣

Ilyen az amikor a csőlátású fideszes megpróbál megalázni valakit, de butaságánál fogva magával teszi azt, mindezt úgy, hogy még észre sem veszi.

Mostanra rendesen el kezdtelek sajnálni szerencsétlen csőbe húzott kishaver. Nem voltál, de soha nem is leszel ellenfél. Veszteni tudni kell. Ne is törődj vele, dobj be egy jó nagy tál krumplifőzeléket, az segít felejteni.🤣

2023. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
15%

#53. "amiben nem egy hiba van."


Hát...olyanok biztosan nem lesznek benne, hogy hazúg, meg irónikus. Elütésekbe aztán hiába próbálsz belekapaszkodni, a különbség sajnos szemmel látható kettőnk között, és sajnos nem éppen a te javadra. Ezen a boomer emojijaid sem segítenek sajnos. :D


"el kezdtelek"


Báhháhháháhá :DDDD


Imádom a DK-s harcinyugdíjasokokat!! :)) ❤️

2023. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
70%

Kb ötödjére csinálod amit írtam: állítasz valamit ami nem igaz majd amikor rájössz, hogy senkivel nem tudod megetetni, megkeresed az egyetlen hibát és eltérsz a témától majd támadsz.

Még mindig nem veszed észre?

Én hibázok te meg csak elgépelsz.

Elképesztően vicces vagy.

Mit szólnál, ha vissza térnénk a kérdés témájához? Vagy keresgéljek Én is az írásaidban? Értem, hogy viccesen buta vagy, de azt nem, hogy miért alázod magad.

2023. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 A kérdező kommentje:

#55

Mi az, amit állított, de nem igaz?

2023. aug. 29. 18:26
 57/83 anonim ***** válasza:
91%

#56

Azt állította, hogy 2022 ben nőttek a reálbérek, ami nem igaz, hiszen az infláció magasabb volt.

2022:

[link]


2023:

[link]

2023. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
52%

#57. Elnézést a személyeskedésért, de valami elképesztően ostoba vagy.


Az alábbi cikket linkeltem. Nem én állítottam bármit is, hanem ezek tényadatok.

[link]


Te belinkelsz egy cikket 2022 októberéből, ami egy negyedév reálbércsökkenéséről szól, az általam linkelt fenti cikk meg azt mondja, hogy összességében 2022-ben 2,6%-os reálbérnövekedés volt nálunk, ami egy kimagasló teljesítmény volt Európán belül, mert jellemzően mindenki reálbércsökkenést szenvedett el, ahol pedig növekedés volt, ott is kisebb, mint nálunk. Mi a fenét nem fogsz fel ezen? :D Nem én térek el a tárgytól, hanem te nem tudsz olvasni, meg szöveget értelmezni; illetve te vagy képtelen befogadni bármit, ami nem illik a faék egyszerűségű világképedbe, amiben nincs semmi más, mint hogy O1G. Azt az állítást, hogy 2022-ben összességében reálbérnövekedést mértek nálunk nem cáfolja az, hogy 2022-ben volt olyan időszak, amikor csökkenés is volt. Atyaég, kivel vitatkozom itt, sok éves mélypont vagy még ezen a pöcegödör gyakorin is...

2023. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
91%

Eddig az volt a baj, hogy 2023-as reálbér csökkenésről írtam. [link]

Aztán kiderült, hogy a 2022-es reálbérek is szintén csökkentek mert az infláció magasabb volt.

[link]

Döntsd már el te szerencsétlen hülye. Már saját magadat sem tudod követni?

Igazi inkompetens narancsbohóc vagy, de legalább vicces.

2023. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
91%

"összességében 2022-ben 2,6%-os reálbérnövekedés volt"

Na de hány százalék volt az infláció? Te majom. 🤣

2023. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!