Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megkérdezik tőletek, hová...

Ha megkérdezik tőletek, hová valók vagytok, azt mondjátok inkább, hogy európai?

Figyelt kérdés

A magyar identitasomra kicsit sem vagyok büszke. Utálatos, homofób, rasszista, műveletlen az átlag magyar. És sajnos egyre többször tapasztalom azt. Akikkel beszélgettem külföldiek, nem voltak jó véleménnyel a magyarokról, és persze mindig megkérdezik, hogy egy 56-ban az oroszok ellen harcoló magyarok hogyan tudják Orbánt újraválasztani, és Putyin se*gét nyalni.


Így többnyire azt mondom, hogy budapesti vagy európai vagyok.



2023. aug. 29. 08:38
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
77%
Magyar. Őszi SZkíta nép a Szíriuszról
2023. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
12%

"Utálatos, homofób, rasszista, műveletlen az átlag magyar. És sajnos egyre többször tapasztalom azt. Akikkel beszélgettem külföldiek, nem voltak jó véleménnyel a magyarokról"


🤭🤭

2023. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
67%

"Utálatos, homofób, rasszista, műveletlen az átlag magyar."


Ki kell tőrni a belpesti panel réteg közül

2023. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 nemaRendőrség ***** válasza:
79%
Kérdező, nyugodtan mond hogy izraeli vagy ha ennyire gyűlölöd a befogadó országod
2023. aug. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
62%
Függetlenül attól, hogy milyen vezető vezeti Magyarországot (voltak Orbánnál rosszabbak is), én büszke voltam, vagyok és leszek arra, hogy magyar vagyok, és hogy Magyarország a hazám, és gyermekeimet is úgy fogom nevelni, hogy Magyarországért, ha kell, harcolni is hajlandók legyenek, és legyenek büszkék az ország eredményeire, bármilyen kicsik is azok.
2023. aug. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta, rendszeresen járunk át a gyerekekkel tavasszal és/vagy ősszel Szlovákiába kirándulni. A kocsi rendszámából, és a beszédünkből egyből kiderül, hogy magyarok vagyunk, de amúgy egyikünk se tagadja le, ha megkérdezik. Még sosem ért minket semmilyen hátrány emiatt, csak nem nagy arccal, ilyen "kötsög szlovákok" dumával kell odamenni.
2023. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, ha letagadni kényszerülsz a magyarságodat a külföldiek előtt, nehogy előítéletesnek nézzenek, akkor kik is az előítéletesek? Csak nem a külföldiek?
2023. aug. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
63%

Kedves kérdező :" persze mindig megkérdezik, hogy egy 56-ban az oroszok ellen harcoló magyarok hogyan tudják Orbánt újraválasztani, és Putyin se*gét nyalni."

Na itt bukott meg az egész, ez egy kitaláció, egy ócska hazugság...gyenge, na!

De amúgy ha hazugságokba is rejtegeted a nem létező MAGYAR identitásodat, attól még ugyanolyan hitvány européer maradsz a szememben.

De nem baj, nyald a seggét azoknak, akik igazából tönkreteszik Európát és persze Magyarországot is.

7# a Hungary és a hungry persze így nem okés. ( amúgy az első nem azt jelenti, hogy magyar vagyok, hanem hogy Magyarország).

Szóval éppen i'm Hungarian!!

Azaz magyar vagyok.... sokkal jobban kifejezi a dolgot!

Ezért ha me

2023. aug. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim válasza:
36%
Természetesen még szoktam mondani, hogy Európa vezető nemzetének a magyarnak tagja vagyok, azon belül is Álmos nemzetségéből.
2023. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
80%
Szkíta hun íjfeszítőnek vallom magam, ettől a nők a lábaim előtt hevernek.
2023. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!