Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szélsőjobbos neonáci fideszbér...

Szélsőjobbos neonáci fideszbérenc Kremlin-ügynöknek számítok ha nem gyűlölöm vakon az oroszokat?

Figyelt kérdés

Az éppen aktuális liberális direktíva szerint feltétel nélkül gyűlölni kell en bloc az oroszokat, liberálisul "ruszkik". Ugyanis a liberális mitológiában vannak a jók meg a rosszak, a jók nagyon-nagyon jók, míg a rosszak nagyon-nagyon gonoszak.

Gondolom mondanom sem kell, hogy az USA a jó és az amerikaiak a jók míg Oroszország meg az oroszok a gonoszok.

Viszont én képtelen vagyok a geopolitikára a jó meg a rossz harcaként tekintenki. Számomra egyik nagyhatalom se jó vagy rossz, mindegyik csak a saját érdekeit nézi és ennek érdekében bármit megtesznek. Nem látok semmi különbséget az oroszok vagy az amerikaik közt sem. Persze részben érint személyesen a dolog, mivel vajdasági vagyok és pár éve az amerikaiak bombáztak civilek ezreit. Viszont az ukrán háború bizonyítja, hogy az oroszok semmivel sem jobbak az amerikaiaknál.


Ez az oldal felhasználói szerint kremlinista neonáci fidesztálib narancsködös orbánnyalonc putlerista vagyok emiatt (ezeket a szavakat tőlük hallottam).

Egyetértetek velük?



2023. szept. 1. 14:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
31%
#60 Akkor te biztos nem Magyarországon élsz, mert itt már egy 20 éves futamidejű hitel törlesztője is kevesebb, mint egy ugyanolyan értékű lakás lakbére.
2023. szept. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 A kérdező kommentje:

#61


És te elhiszed a banknak, hogy 20 év múlva is változatlan lesz minden feltétel?


A 2008-as devizahitelesek is elhitték...

2023. szept. 3. 08:56
 63/72 anonim ***** válasza:
31%
#62 Természetesen nem hiszem el, viszont az új világrendben csak azoktól tudsz majd lakást bérelni is, akiktől most lakáshitelt felvenni.
2023. szept. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
33%

#60

Én nem ragaszkodom hozzá.

Tök jó dolog lenne ha tudnék mindent bérelni. Az biztos hogy az lenne az első hogy bérelnék egy Ferrarit.

Gondolom csak tudnám fizetni az alapjövedelmemből.

2023. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
88%
61: Fantáziavilágban élsz. Nézz rá az albérlet hirdetésekre és nézz meg egy hitel kalkulátort. 40m-s lakás, 30 milla hitel 30 évre 200.000 felett. Albérleti díj 150.000 Ft körül. És a lényeg: a megvett lakásod teher, onnantól kezdve sakkban vagy, azt csinálnak veled, amit akarnak. Bármilyen díj, adó, kötelezettség stb, nem tudsz menekülni előle, mert “még 20 év hitelem van”…
2023. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
76%
64: Lassan értem miért vagy minimálbéren :)) Amúgy Ferrarit bérelhetsz most is, sőt meg a fizudból is futná rá. De megvenni-fenntartani (=magántulajdon) csak a milliardosok tudják. Pont ez a jó ebben a bérlős modellben, hogy olyan dolgokat tehetsz meg, amit a magántulajdon nem engedne.
2023. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
69%
#66 Nem mondta senki, hogy a bérlés rossz dolog. Az viszont egy borzalmas világ lenne (lesz), ahol csak a kiválasztottaknak lehet magántulajdonuk, és mindent tőlük kell bérelni. Az okokat lásd fentebb.
2023. szept. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
81%

67: Igazad van, borzalmas világ lenne, ha nem lehetne magántulajdonod. De a konteósokon kívül senki nem is mondott ilyet.


- Egyrészt eleve a nagyobb értékű és "használati tárgy" jellegű ingatlanokról és ingóságokról volt csak szó (lakóház, lakás, autó, mosógép). Senki nem mondta, hogy ne lehetne egy pl. egy saját veterán autód, egy nyaralód, egy hajód, vagy akár pláne saját ruháid, edényeid, a gyerekeidnek játékai, stb, stb.


- Másrészt arról sem volt szó, hogy tilos lenne a magántulajdon. Ha valaki ragaszkodik hozzá, hogy téglákat, cserepeket, vakolatot meg ilyeneket birtokoljon, hát hajrá.

2023. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
60%
#68 Pedig pontosan erről van szó. Kb. csak az lesz a magántulajdonod, amit megeszel. Utána lehet járni, pontosan ez a terv.
2023. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
95%
#69: Dehogyis. Elég sokat olvastam már utána, sehol (kivéve a konteós oldalakat) nem láttam még ilyet. Mégis mi értelme lenne egy alsógatyát vagy egy papírzsebkendőt bérelni?
2023. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!