Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg eljöhet egy új politik...

Tényleg eljöhet egy új politikai kultúra Magyarországon a Második Reformkor színrelépésével?

Figyelt kérdés
Nekem, és sok Z és Y generációs értelmiséginek elegünk van abból, ami 30 éve folyik ebben az országban. Új irányt, új arcokat, új gondolkodást akarunk, olyat ami Magyarországon még nem volt. A kiöregedett boomer politikusok és az egész slepp végre húzzon el nyugdíjba, hadd legyen végre egy élhető és értelmes jövőképpel rendelkező ország, hogy ne azon kelljen agyalni, hova vándoroljunk ki külföldre. A Második Reformkor erre ad most egy hangyányi reményt.
2023. szept. 10. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
meg lennék lepve, Vona kb 20 év óta okoskodik a magyar politikában így vagy úgy, miért hozna most mást
2023. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Z, Y generációs értelmiségi? Kackackac
2023. szept. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Ha eddig semmi sem sikerült, akkor eztán sem fog. Totál más gondolkodás kellene már ide.
2023. szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eljöhet, csak ajánlom a korfával való ismerkedést:

[link]


16 és 40 év közöttiek aránya a teljes népességen belül: 29,63%.

2023. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meglepődnék. Szimpatikusak, de nekem is úgy tűnik, hogy ez szimplán a Puzsér-Schiffer fajta (tudom, hogy épp nincsenek jóban) harmadikutas társaság, illetve az MMM fiatalajainak az újraszerveződése. Ha pedig úgy látod, hogy körülötted mindenkinek elege van mindenből és valami újra vágynak, akkor valószínűleg egy buborékban élsz. Én is.
2023. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemcsak nektek fiataloknak van elegetek. A probléma az, hogy az idősebbek kevésbé látják a hírforrások alternatíváit és megelégszenek a könnyen elérhető lehetőségekkel. Fogalmam sincs, hogy Vona képes lesz e újra emelkedő pályára állni. Fontos lenne, hogy legyen egy normális ellenzék. Ehhez viszont idő, tenger pénz és mindenki számára elérhető felület kellene, hogy ne csak a kormány által szajkózott propaganda alapján döntsenek az emberek.
2023. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!