Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok, miért más országok...

A magyarok, miért más országok kultúráját támadják ahelyett, hogy a sajátjukkal foglalkoznának és azt csinálnák meg úgy, ahogy, nekik tetszik?

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 07:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/194 anonim ***** válasza:
36%

Kultúráját?

Mit sértesz ez alatt?


Valaki támadja a bajos sörözési szokásokat a finn szaunázási kultúrát ?

2023. júl. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/194 A kérdező kommentje:

Mit értek a kultúra alatt? Magyarországon, már ennyire nem működik az oktatás, hogy ezt is magyarázni kell?

Na jó, a kúltúra a szinház, irás, zene, különböző művészeti ágakat jelenti.

2023. júl. 31. 07:32
 3/194 anonim ***** válasza:
69%
Melyik magyarok támadják más kultúráját, hogy érted ezt?
2023. júl. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/194 anonim ***** válasza:
39%

Ez nekem is fura.

Lavrov kutyája sokáig erről pofázott, hogy minket hagyjanak békén, de pont, hogy a mieink szállnak bele mindenkibe. Durván xar ez a nemgondolkodás.

Az viszont előrelépés, hogy folyamatosan raporta mennek a magyar nagykövetek:).

2023. júl. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/194 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, hogy névszerint kik, de van egy réteg, akik meg akarják mondani, hogy milyen témájú filmek, könyvek kerülhetnek kiadásra és milyen témájúak nem.
2023. júl. 31. 07:34
 6/194 anonim ***** válasza:
69%
Akkor miért nem konkrétan azokat kérdezed, akik ilyet állítanak?
2023. júl. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/194 anonim ***** válasza:
35%

5#


Ez mitől kultúra elleni támadás?

Más országokban is bevizsgálják a könyveket, filmeket.


Pl:A mortal instruments film németországi bemutatójából kivágták a túl erőszakos jelentet, míg az eredeti amerikai bemutatón benne volt.

2023. júl. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/194 A kérdező kommentje:

Ha nem tudom, hogy kikről van szó, mégis, hogy kérdezzem őket konkrétan?


Azt tudom, hogy van egy réteg, aki folyton beleszól más kultúrák filmjeibe, könyveibe, de közben a magyar kultúra, mint olyan, az szinte megszűnt létezni.

2023. júl. 31. 07:41
 9/194 A kérdező kommentje:

7, látod, pont ez a kérdés lényege. Te tisztában vagy azzal, hogy mi történi, Németországban egy filmbemutatóval, de közben olyan, hogy magyar filmgyártás meg Vajna óta megszűnt létezni. Ez a baj.

Miért nem azzal foglalkoztok, hogy mi történik a saját országotok filmgyártásával?

2023. júl. 31. 07:43
 10/194 anonim ***** válasza:
14%

"Ha nem tudom, hogy kikről van szó, mégis, hogy kérdezzem őket konkrétan?"

Tehát csak úgy hallottad a haverod apjának a húgának az unokájának a volt szobatársától, személyesen semmit nem tudsz, de azért nekiálltál egy kérdés kapcsán háborogni? Az igen...

2023. júl. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!