Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ha ennyire utálját...

Fideszesek! Ha ennyire utáljátok a nyugatot, akkor iPhone helyett miért nem Xiaomit és Audi helyett miért nem Lada-t használtok és Nike helyett miért nem Qiaodan-t hordtok?

Figyelt kérdés

2023. szept. 12. 20:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
53%

Az iPhone egy szarrakás. Ezerszer inkább android. Egyébként mi a bajod a Xiaomi-val ?

Kinek van pénze új 30-40 milliós audira ? Csak 15 évesre amit már széthajtott a német eladta a török neppernek aki visszatekerte az óráját. A hülye magyar meg boldogan megvette.

2023. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Kérdező

Xiaomi telefonom van, mert jobb mint a párom iPhonja ami kétszer annyiba került. Nem szeretem a Nike-t, de a párom igen, Opelünk van, Audiról még csak nem is álmodozunk, Ladát meg nem igazán lehet venni.

Te úgy vásárolsz magadnak hogy eldöntöd mi a politikailag korrekt cég és mi az ami nem?

Nagyon sz@r életed lehet.

Én azt veszem meg amit a legjobbnak tartok a számomra megfelelő árkategóriában.

Tényleg ennyire kifogytatok kérdésekből, hogy ilyen baromságokkal kell összeszedni a darabszámot, hogy fizessen a központ nektek érte?

2023. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%
A nyugati eszmét utálják nem az ottani embereket vagy tárgyakat...
2023. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%

(Anyámmal élek), Ladával járok, macskám van, télen szeretem az usankát és Mockba márkájú cipőben járok. Na, ezt kapd ki!

Jelentkezzen nálam, aki autentikusabbnak érzi magát.

2023. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én a civilizált világgal szimpatizálok, de boldogan vennék Ladát ha lenne rá pénzem.
2023. szept. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Azt tudod, hogy a "nyugati márkák" 90%-ban Kínában készülnek? A Nike miért ott gyártatja a cipőket, ha a csúnya Kína nem ért egyet velük?

A normális emberek nem a nyugatot/keletet/cigányokat/melegeket,stb. utálják, csak pl a nyugat/kelet rossz döntéseit, a semmirekellő, ingyenélő cigányokat, az utcán a seggét mutogató meleget, stb.

Ez nem úgy működik, hogy mondjuk a Német állam hoz egy rossz döntést és onnantól kezdve utálni kell minden egyes német állampolgárt, a német termékeket meg el kell égetni.

2023. szept. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

16. Jó, de a szellemi tőke nyugaton van. Az, hogy ferdeszeműek rakják össze a készüléket, az nem jelenti azt, hogy az az övék. A Mercedes sem magyar autó, csak mert mi szereljük össze.

Szóval a márka az nyugati.

2023. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen, de a kérdező logikája szerint a nyugati és a keleti gondolkodású emberek utálják egymást, én nem akarnék olyannal semmiféle kapcsolatot, munkakapcsolatot sem, akit utálok.
2023. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18. Igen, de ez nagyon naiv felfogás. A világot nem az elvek irányítják, hanem az érdekek. Tök mindegy, ki hogy gondolkodik, az üzlet a lényeg.
2023. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

19-es!

Én is ezt mondom, azért írtam a 16-os választ. A hétköznapi embereknél is ugyanúgy az érdekek számítanak, nem csak a Fideszeseknél, hanem mindenkinél. Maga a kérdés nagyon naiv, vagy inkább csak provokáció.

2023. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!