Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek miért nem kell...

A Fidesznek miért nem kell Budapest? Egyértelműen látszik, hogy Kari Geri ellen nem állítanak kihívót. Lehet meg se akarják nyerni Budapestet?

Figyelt kérdés

2023. szept. 12. 21:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
48%

#10 nem én írtam az idézett szöveget, még csak véletlenül sem lehet minket összekeverni - de persze ennyire figyelsz másra is, semennyire.

Attól mert valaki más sértő dolgot ír az téged nem jogosít fel ugyanerre és nem ment fel az alól amit csinálsz.

2023. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
34%

#11 Szomorú, hogy "felmentést" kell adni annak aki leírja a tényeket.


Istenem, én már csak röhögni tudok rajtatok.

2023. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező

Lesz majd jelöltje a fidesznek is Budapesten. A választásokig még nagyon sok idő van.

2023. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
22%
Keresik a balekot, aki bevállalja a bukást. Budapesten a többség annyira utálja a fideszt, hogy még egy ilyen kretén is nyerni tudott 4 db ellenzéki pártnak a támogatásával.
2023. szept. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
24%
#14 Hogy fogtok ti majd sírni jövő júniusban. Ott álltok majd megint és sírtok, hogy 'nem értem hogy nyerhetett megint a fidesz?'.
2023. szept. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
64%
Hol fog nyerni a fidesz? Budapesten biztos nem. És ehhez még az se kell, hogy az ellenzék legalább ne egy kretént indítson. A súlyosan cigányfertőzött falvakban nyilván nyerni fog. Meg ott, ahova bejelentenek egy csomó ukránt.
2023. szept. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
33%
#9 Szeged, Pécs azért nagyvárosok, nem full vidék. Falvakat leszarja az ellenzék, oda négyévente mennek el szörnyülködni, hogy "ezek megint az orbánra szavaztak".
2023. szept. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
82%

"A vidékieknek Budapest valóban intő példa, csak nem úgy ahogy te azt próbálod előadni. Azt látjuk, hogy mi történik ha megint alkalmatlan, képességtelen ellenzékiek kezébe kerül a vezetés."


Például mi történt Budapesten, amitől alkalmatlannak tűnik a vezetés?

2023. szept. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert ebben a politikai színjátékban a főváros kapta az ellenzéki szerep eljátszását. Kari Geri ugyanúgy a NER része, az ő feladata vezetni egy látszatellenzéki fővárost. Már a zuglói polgármestersége alatt is elég egyértelmű volt, hogy csak a rendszer bábfigurája, amikor évekig nézte a kerületi Fidesz-MSZP összefonódás közös mutyijait.
2023. szept. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
De bizony fognak, én úgy tudom, hogy Kocsis Máté lesz a jelölt...karigeri felkötheti a gatyáját!
2023. szept. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!