Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak miért éri meg élhetet...

Orbánnak miért éri meg élhetetlenné tenni Magyarországot?

Figyelt kérdés
Megszavazta a szankciókat, valószinűleg idő kérdése hogy a nagyon szüken megszabott fogyasztási határt tovább csökkenti, mert se gáz se áram nem lesz, az élelmiszer árak heti szinten nőnek, euró 400 ft felett.

2022. júl. 14. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem eri meg de ennyit tudott, a 12 eves gazdasagi csoda nem volt mas csak propaganda.
2022. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Mért ne? Eddig nem tűnt fel, hogy a német seggét nyalta, a magyar munkavállalókat meg kiárusította? Eddig élhető szinten tartotta az országot? Meg különben is mit sipákolsz? Többezer ukrán szavazott rá, szembehugyoznád a többség akaratát?
2022. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Brüsszel már áprilisban mondta, hogy Orbán képtelen gazdasági problémákat megoldani, ez nem az ő asztala, ezért bukni fog. :)
2022. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 árokpart ***** válasza:
77%
Elment teljesen az esze nem ezért szavaztuk meg, hanem pont azért, hogy ezek ne történehessenek meg.
2022. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
XDDDD sír a vakbelem
2022. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Az volt a mázlija, hogy Merkel elnézte neki, az új kancellár viszont nem lapít.
2022. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Megvolt a hét bő esztendő és mint a mesében a tücsök. Jön a pénz, buli van. Most meg rászakad az egész. 1-2 nap alatt átvert törvényekkel próbál minél többet kisajtolni, na és kikből lehet? Erre lett volna jó egy erős középosztály, de nem, neki pár milliárdos és több millió biorobot kellett.
2022. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Én csak azt nem értem, hogy hová tűnt az a retardált, aki minden kérdés alá kiírja, hogy Orbán Viktor győzni fog! :D
2022. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Arra volt képes, hogy amíg pénzbőség volt, addig szétszórta a pénzeket, és gazdaggá tette a családját és a haverokat. Most meg megszorít.


Ezek a lenyúlt pénzek most náluk maradnak. Szerintetek igazságos ez?

2022. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, miért éri meg ennyire tönkretoszni az országot a fideszeseknek. Azt értem, hogy az ő felső 5 százalékuk gazdagodik rajta. De azt viszont nem értem, miért éri meg nekik, hogy a konkrét ország, ahol laknak, megy a süllyesztőbe, legyenek bármilyen gazdagok ők, a legfelső réteg.


A következő szint az, mint a 2.-3. világbeli országokban, hogy szögesdrót van a villájuk kerítésének a tetején plusz vaskapu őrbódéval, meg a gyereküket golyóálló kocsi hozza-viszi majd testőrséggel?


Lehet így milliárdosnak is akár lenni, én nem kérnék belőle. Jártam már elég szarfészek országban, nem akarnám, hogy az enyém is olyanná váljon.

2022. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!