Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy LMBTQ-személynek már...

Egy LMBTQ-személynek már élhetetlen az az ország tekintetbe véve, hogy itthon nagyon sok meleg sikeres, ünnepelt egyén?

Figyelt kérdés

Itt van Osváth Zsolt, aki kemény munkával, de EU-s pénzből felépített egy sikeres vállalkozást. Most házasodott meg, amiben semmilyen hatóság nem akadályozta meg, sőt megünnepelték ezért a körei.

Mégis az ő és társai részéről állandóan hallom a panaszáradatot, hogy el kell innen menni mert annyira elnyomják őket.



2023. szept. 24. 00:41
1 2
 11/19 Pintér László ***** válasza:
38%
Akik lepontoztak: Ha nem fegyelmivel rúg ki a Főnök, akkor 4 év után nem jár végkielégítés? Ha meg fegyelmivel rúgta ki, mire hivatkozott? Hogy egy munkatárs nője látta smárolni valakivel? Ezért simán beperelhetné a céget.
2023. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%

11


Én csak azt nem értem, hogy mire jó ilyen dolgokról kamuznia? Most kiderült, hogy hazudott, jól le is égette magát.

2023. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Pintér László ***** válasza:
38%
Jó.... egyre többen pontoznak le. Szóval nem úgy van, hogy ilyenkor jár a végkielégítés? Én tudom rosszul? Tudtommal 1 év után 1 hónap, meg utána nem tudom még hány év után mennyi hónap.
2023. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

"Mert a fantasztikus kolléganőm látott a barátommal csókolózni egy meleg szórakozóhelyen és nem bírta ki, hogy ne pofázza el munkában."


Tehát meleg szórakozóhelyen látott, amiből következik, hogy ő is homár, de csak téged rúgnak ki ezért, őt nem. Nyilván elhisszük a sztorit :D

Ti melegek amúgy telis-teli vagytok ilyen kitalált áldozati sztorikkal. Meseország :DD

2023. szept. 24. 20:38
 15/19 A kérdező kommentje:
Pintér László: ne lepődj meg, hogy lepontoznak, viszont érdemi választ nem kapsz. Ők a saját agendájukat tolják, nem a valóság érdekli őket, hanem az, hogy a saját akaratuk érvényesüljön.
2023. szept. 24. 20:40
 16/19 anonim ***** válasza:
65%
Ez az ország kinek nem élhetetlen már?
2023. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%

16-os

Véleményem szerint ez már rég nem ország, hanem orbánia földje. Sajnos...

2023. szept. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
27%

14


Ez kb olyan, mintha arról írnék, hogy férfiként kinyaltam az egyik kolléganőmet egy heteroszexuális buliban. Ezt megtudta a meleg főnököm, és kirúgott a munkahelyemről. Tök hihető lenne nem? :D

2023. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Kroms ***** válasza:
4%

#6

Tágas a világ, lehet csomagolni. Csak azt azért érdemes tudni, hogy a hatalom sehol sem érted van, legfeljebb olyan helyet találhatsz, ahol pár szem morzsával többet dobnak oda neked.

2023. szept. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!