Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok! Gyurcsányt még...

Liberálisok! Gyurcsányt még ezek után is tisztességesebbnek gondoljátok, mint Orbánt?

Figyelt kérdés

Egy rövid, de annál megvilágítóbb erejű videó arról, hogy mit gondolt Ferkó mindössze 5 évvel ezelőtt, és mit gondol ma:

[link]



2023. szept. 24. 20:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%

Az eddigi parlamenti pártokat váltogatni semmi értelme.

Némi igazmondást, tisztességet bennük látok

[link]

2023. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok Gyurcsány fanatikus, világ életemben az objektivitásra törekedtem, az éremnek mindig két oldala van elv szerint. Ha igy nézem, nem lesz olyan mutató ebben az életben, amiben Orbán jönne ki jobban Gyurcsány ellenében és ezt nem jelenti azt, hogy Gyurcsány jó lenne, hanem szimplán a tény.
2023. szept. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
3%
#12 Nem, ez nem tény hanem hazugság.
2023. szept. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
13, nem hazudok.
2023. szept. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném megélni, hogy nem csak Orbánban és Gyurcsányban tudtok gondolkodni.
2023. szept. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
14: nem hazudsz, csak pusztán a saját véleményedet állítod be tényként.
2023. szept. 25. 11:55
 17/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok liberális, de százszor inkább a Gyurcsány mint az orbán. Gyurcsány ideje alatt sokkal jobb.
2023. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
#17 Mi volt jobb gyurcsány idejében? Mert azon kívül, hogy akkor fiatalabb voltam 15 évvel, semmi nem volt jobb.
2023. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
74%
Hogy mi? Egyszerű polgárként akkor fel tudtam építeni egy házat hitel nélkül, úgy hogy nem voltam gazdag, de valahogy mégis sikerült. Most ezt csak hatalmas hitel árán sem biztos, hogy véghez tudnám véghez vinni. Többet el tudtam tenni a fizetésemből és mindent összevetve jobban éltem. Tudtam haladni az életben és nem csak vegetáltam. Most mindennek az ára az egekben van, a pénznek semmi értéke, és mindent módszeresen tönkre tesznek. Gyurcsány nem tett tönkre, nem úgy mint ahogy az orbán teszi a nép nagy részével. Most a gazdag még gazdagabb lesz, az átlag elszegényedik a szegény meg éhenhal. Csak ennyi volt jobb a Gyurcsány ideje alatt.
2023. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!