Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a kép jól jellemzi a mai...

Ez a kép jól jellemzi a mai LMBTQ mozgalmat?

Figyelt kérdés
[link]

2023. okt. 2. 13:04
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
82%

"Am ez is nagyon képmutató, hogy a csapból az LMBTQ téma folyik"


Ebben egyetertunk, valoban nagyon kepmutato dolog az, hogy a kormanypart egyfolytaban a csapbol is az elembetekut nyomatja, mikozben álháborog azon, hogy a csapbol is elembeteku folyik. Ez valoban nagyon kepmutato dolog.


"már minden filmbe kell kötelező meleg"

Erdekes, az utobbi kb 5 filmben amit lattam, egy darab meleg se volt, pedig mind az 5 az elmult 3 ev termese. Tehat hogy is van ez a "már minden filmbe kell kötelező meleg" ?


"és nincs nap hogy a Telex ne hozna le valamit cikket"

Mutasd meg nekem kerlek az elmult het telexes cikkei kozul az lmbtq tartalmu cikkeket! Pontosan 7 darabot szeretnek latni, hiszen az igazolna az allitasodat, miszerint "nincs nap hogy a Telex ne hozna le valamit cikket". Varom valaszod!

2023. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
3%
Ez a gen z kölykök miatt alakult ki.
2023. okt. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

20: miért pont ebből az évből és miért hatot? :D Mert ha csak 5-ben van, akkor már nincs is kötelező érzékenyítés meg meleglobbi?

Ha nem vagy vak, akkor te is látod, hogy Hollywood-ból már csak ez a szenny érkezik főleg, hogy Oscar-ra jövőre már csak az a film jelölhető, ami tartalmaz kötelezőn homokost... Igen, jól hallottad. Ez nem konteó meg M1, ez lesz a szabály.

2023. okt. 3. 12:21
 24/46 anonim ***** válasza:
93%
#23 mégsem sikerült felsorolni néhány filmet sem. 😂😂 pedig olyan gyakori jelenség de egy se jut az eszébe 😂😂
2023. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

24: tessék. Csak októberben jön 37 homár film és sorozat:

[link]

2023. okt. 3. 13:06
 26/46 anonim ***** válasza:
95%
#25 ezekből hányat ismertél a lista megtalálása előtt? Én egyet se.
2023. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
96%
Ja hogy te a pride.com oldalról tájékozódsz a jövőben megjelenő filmek és sorozatok iránt? És akkor még csodálkozol, hogy olyan sorozatokat ad találatként, amelyekben meleg jelenetek vannak? :D
2023. okt. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

27: látom, nem maradtak maradtak érvek, így már is az baj, hogy kifejezetten autentikus forrásból hozok megkérdőjelezhetetlen bizonyítékot.

Liberó vitakultúrát láthattuk :D

2023. okt. 3. 14:29
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

A kép azt sugallja, hogy bezzeg régen minden jobb volt. Csak két apróság, ami hirtelen eszembe jut:

1 A Pride felvonulások a Stonewall zavargásokra emlékeznek. Ami 1969-ben volt. Melegek és rendőrök csaptak össze, vér is folyt, letartóztatások is voltak.

2. Még 2003 volt amikor jöttem fel reggel Pestre a vonattal, amire történetesen felszállt a Magyar Sziget "úri" közönsége. Azt az ordenáré b*zizást, amit levertek, mert Terry Black örökbe mert fogadni egy kisfiút azóta sem felejtem el.

2023. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
86%
@28 kb 500 különböző film és sorozat jön ki októberben, és ebből összesen 27-ben lesznek meleg jelenetek. Tehát ha a filmek kb. 5%-ában szerepelnek meleg jelenetek, akkor szerinted az összes filmben szerepelnek meleg jelenetek? A matek nem megy, vagy a fogalmazás/szövegértelmezés?
2023. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!