Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támadjuk a nyugati...

Miért támadjuk a nyugati transz kultúrát, miközben beengedjük a köztudottan a transzneműséget kultúrájukban hordozó keleti vendégmunkásokat?

Figyelt kérdés
Nem visszás ez? Az abszolút szubkultúrába tartozó nyugati transzneműeket, mint véres kardot hordozzák körbe az országunkban, miközben a keleti transzneműeket idehozzuk dolgozni.

2023. okt. 4. 12:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Kakaszag van itt. Na megyek.
2023. okt. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Imádom mikor kizárólag egyetértő vagy troll válaszok jönnek.

Ezek szerint jó a meglátásom.

Köszönöm a visszajelzéseket! :)

2023. okt. 5. 08:58
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem a gyakorira kellene kiírnod és kapnál normális választ. Itt mindenkinek nagy fasza, milliókat keress, vállalkozó stb.
2023. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13

Őszintén írtam, amit írtam.

Én nagyon kedvelem a troll válaszokat is. Részben azért járok fel ide. 😅

2023. okt. 5. 16:26
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
Érthető :)
2023. okt. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem te a thaiföldi emberekről beszélsz, de ide nem onnam jönnek hanem Fülöp szigetekről akik keresztények. Tényleg összekevered őket.
2023. okt. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a vallás??
2023. okt. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lényegében mindegy, de akkor is tévedtek. Az a sok transz thaiföldön él, nem a Fülöp-szigeteken. Ide pedig Fülöp-szigeteki vendegmunkások jönnek. Tehát maga a kérdésben van a tévedés.
2023. okt. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!