Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz a Mi Hazánk...

Mit gondolsz a Mi Hazánk Mozgalomról?

Figyelt kérdés

2023. okt. 6. 13:24
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
36%

Szomorú, hogy nem létező dolgok miatt nem szavaznak rájuk, és a Fideszre vagy a moslékra meg szavaznak, mikor a vak is látja, hogy rosszak. A Fidesz csak megjátssza a hazafiasságot, nemrég volt ez a Mária Terézia ügy is. Szétlopják az országot mindketten.

Attól, hogy valaki nem akar drag queen előadásokat vagy kisebbségi bűnözést, még nem lesz náci meg homofób. A könyvdarálást pl. a liberálisok művelik, J. K. Rawlinggal, vagy klasszikus művekkel, de őket mégsem nácizzák, csak egy aberrált könyv ledarálását. Egyébként nem Szálasiék lőtték Dunába a zsidókat, de meg sem próbálom megvilágítani az eseményeket, úgysem értenék.

2023. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:

#11

Mi a baj a drag queen előadásokkal?

2023. okt. 6. 14:41
 13/58 anonim ***** válasza:
30%
12, mi a baj azzal, ha nőnek öltözött szakállas idős, aberrált férfiak mesélnek a szexualitásról semmit sem tudó 5 éves gyerekeknek arról, hogy ha akarják, kiválaszthatnak bármilyen nemet, és ez tök jó és normális, és mindenféle aberrált dologról? Ezt mindenki maga döntse el.
2023. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:

#13

Gondolom még nem láttál drag queent, csak a szennymédiát olvasod.

[link]

2023. okt. 6. 14:53
 15/58 nemaRendőrség ***** válasza:
31%
@14 ez valami hihetetlen gusztustalan volt.
2023. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:

#15

Ez gondolom jobban tetszik: [link]

2023. okt. 6. 15:22
 17/58 anonim ***** válasza:
43%

#14 Ne mondja senki, hogy ez normális és rendben van, ilyen beteg förmedvényeket mutogatni és pozitívumként beállítani a gyerekeknek.

#16 Nemcsak a két véglet létezik, de amúgy ha választani kellene, százszor inkább ez.

2023. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 nemaRendőrség ***** válasza:
26%

@16

Ezen alapvetően sportoló fiatalok vannak. Ami követendő példa!

10000x inkább egy természetben lévő fiatal mint egy deviáns predátor mellett lévő fiatal

2023. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
85%

Nem kedvelem őket, de károsnak se gondolom,alapvetően liberális vagyok, szerintem egy szabad polgári világban nekik is helyük van, hogy elmondják a véleményüket. Az utóbbi években meglepő módon pár dologban egyet is értettem velük, pl. a covidhisztéria idejében egy kifejezetten józan,liberális álláspontot képviseltek a témával kapcsolatban.

Bár az én ízlésemtől távol áll a világnézetük, de abból a szempontból ügyesebbek sok más párthoz képest, hogy megfoghatatlan lózungok helyett, valódi kézzelfogható problémákról beszélnek, ami tényleg érinti az embereket, ez sokban hozzájárul a népszerűségükhöz, függetlenül attól, hogy ezekben én egyetértek e velük vagy sem.

2023. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
36%

#16

Most mit akarsz mondani?

Hogy vagy a drag queenen tartanak előadást a gyerekeinknek, vagy újra világ háború lesz?

2023. okt. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!