Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz a Mi Hazánk...

Mit gondolsz a Mi Hazánk Mozgalomról?

Figyelt kérdés

2023. okt. 6. 13:24
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
62%
Azt is kiemeltem a korábbi hozzászólásaimban.
2023. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:
Visszaolvastam, én mindenre reagáltam, de te nem.
2023. okt. 8. 21:43
 53/58 anonim ***** válasza:
25%

Akik itt próbálják/próbálnák még mentegetni a mi hazánkot akkor itt van egy videó Lantos Jánosról, jelenlegi mi hazánk tagról: https://www.youtube.com/watch?v=LhviRPHFOu0&ab_channel=utcaf..

szerintem ez sok mindent megmagyaráz.

dec. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
25%
53-as vagyok és nem tudom h miért pontoztak le, mert szerintem ez elég konkrét bizonyíték arra, h náci párt a mi hazánk, és mellékesen hozzáfűzném h Toroczkai is mondott beszédet ugyan azon a rendezvényen, és ugyan azon a csatornán meg is találhatjátok a beszédét neki is, csak az ő videóját azért nem linkeltem be mert ő nem mondott olyan meredek állításokat mint Lantos, de hungarista rendezvénynek hungarista rendezvényen vett részt ugyan úgy.
dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:

#53


Ez amúgy vicces, mert eléggé látszik rajta, hogy Adolf Hitler retorikáját másolja. Most így belegondoltam, hogy hány Hitler beszédet tanulhatott meg kívülről felmondani ez a faszi.

dec. 22. 23:51
 56/58 anonim ***** válasza:
25%
55-ös szerintem ez Joseph Goebbels féle beszéd volt inkább de mondjuk nem mintha jobb lenne
dec. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:

#56


Egyre jobb :D


A lényeg, hogy 100% náci retorika. A Mi Hazánk politikusainak gyermekkori példaképei ezek a náci tömeggyilkosok voltak. És ezekre majdnem 400,000 ember szavazna...

dec. 23. 00:53
 58/58 anonim ***** válasza:
47%
Támogatom.
jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!